Shunga Lovebath Sensual Lotus środek do zmieniania wody w galaretkę lotusowy

8402900

Shunga - Sensual Lotus Lovebath

6 Przedmioty

Wysyłamy w 24h

89,00 zł

Lovebath, Sensual Lotus – preparat do kąpieli zmieniający wodę w żel od Shungi.

Odkryj relaksujące właściwości żelowej kąpieli dla dwojga o zapachu kwitnącego kwiatu lotosu. W opakowaniu znajdziesz dwie saszetki oznaczone numerami 1 i 2. Do wanny wypełnioną ciepłą wodą wsyp całą zawartość pierwszej saszetki. Po paru minutach woda zmieni się w przyjemne dla ciała granulki wypełniające uwodzicielskim zapachem całe pomieszczenie. Odprężający dotyk milionów drobnych perełek wyciszy zmysły i przygotuje Was do dalszych rozkoszy.

Aby przywrócić wodzie jej naturalne właściwości, wsyp do wanny zawartość drugiej saszetki. Po paru minutach woda powraca do stanu ciekłego i jest możliwa do usunięcia z wanny.

Jeśli po 15 minutach od wsypania zawartości drugiej saszetki woda wciąż jest gęsta, wsyp do wanny pół szklanki zwykłej soli kuchennej.

Uwaga! Żel może pozostawić na wannie śliską powłokę, należy dokładnie wypłukać wannę z pozostałości żelu. Żelu nie należy stosować w wannach z hydromasażem. Ilość preparatu jest przystosowana do tradycyjnych wanien o pojemności około 100 l.

Shunga z japońskiego znaczy „wiosenne obrazy”, natomiast wiosna stanowi synonim seksu. Kanadyjska marka Shunga w swoich produktach zamyka jakość, wygodę użytkowania i przede wszystkim bezpieczeństwo dla ciała. Estetyka opakowań ozdobionych japońskimi ilustracjami sprawia, że każdy z oferowanych produktów nie tylko spełni funkcję kosmetyczną ale także nada się na prezent dekorując jednocześnie buduarową przestrzeń.

Dla odpowiedniego nastroju warto rozpalić parę świec oraz zatroszczyć się o odpowiednie przekąski i napoje. To będzie bardzo miły wieczór…

Wypróbuj także inne zapachy:

- oceaniczna pokusa

- smoczy owoc - pitaja

Skład: Bag 1: Sodium Polyacrylat, Fragrance, Calcium Silicate, Aloe Vera Extract, Allantoin, Panthenol, D&C Red #33 (CI 17200), FD&C Blue #1 (CI 42090). Bag 2: Sodium Chloride (and) Magnesium Sulfate

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Shunga Lovebath Sensual Lotus środek do zmieniania wody w galaretkę lotusowy

Shunga Lovebath Sensual Lotus środek do zmieniania wody w galaretkę lotusowy

Shunga - Sensual Lotus Lovebath

Podobne produkty