Shunga - Moonlight Bath Lotus Flower

8408701

Wysyłamy w 24h

22,50 zł

Nic nie działa tak odprężająco, jak relaksująca kąpiel z użyciem odpowiednich dodatków. Shunga proponuje Ci sól morską, która pobudzi zmysły i wprawi Cię w odpowiedni nastrój. Już teraz przetestuj jej magiczne działanie.


Firma Shunga wywodzi się z Kanady i specjalizuje się w kosmetykach erotycznych, które rozbudzają pragnienia i przyczyniają się do poprawy Twojego życia seksualnego. Wszystkie produkty tej marki są w pełni bezpieczne i sprawdzone. Firma stawia na najlepszej klasy składniki, które nie uczulają. Jej produkty są sprzedawane w estetycznych opakowaniach ozdobionych ilustracjami inspirowanymi orientalną sztuką erotyczną.


Shunga Moonlight Bath lotus flower to niezwykła sól do kąpieli o kwiatowym zapachu. Dzięki temu, że zawiera ona aż 75 gramów soli z Morza Martwego, to momentalnie odczujesz jej wyjątkowego działanie. Taka kąpiel sprawi, że skóra będzie odżywiona i gładka jak aksamit. Jeśli do tego dodamy subtelny zapach, to otrzymamy perfekcyjny kosmetyk. Odpowiedni skład na pewno pobudzi Twoje zmysły, pozwoli ukoić nerwy i sprawi, że będziesz oczekiwać dalszej części wieczoru.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Shunga - Moonlight Bath Lotus Flower

Shunga - Moonlight Bath Lotus Flower

Podobne produkty