* Olejek do masażu i aromaterapii Intimate Organics Energize 120ml

Energize / pomarańczowo-imbirowy 120ml

Wysyłamy do 7 dni

Energize to wysokiej jakości olejek do masażu od Intimate Organics o energetyzującym, ostrym zapachu pomarańczy i imbiru. Pomoże stworzyć intymną atmosferę i zrelaksować partnerów uwalniając od zahamowań, dzięki czemu masaż stanie się jeszcze bardziej zmysłowy i przyjemny. Tajemnica jego unikalnego zapachu tkwi w unikalnej mieszance organicznych ekstraktów roślinnych.


Receptura olejku Energize oparta jest wyłącznie na naturalnych ekstraktach. Aksamitny olejek zastosowany przy masażu zarówno ukoi bóle mięśniowe, jak i pomoże rozpocząć zmysłową grę miłosną. Słodki zapach o naturalnym charakterze zrelaksuje Twoje ciało. Możesz go używać podczas codziennej kąpieli lub prysznica, by zawsze czuć się świeżo i atrakcyjnie. Doskonały zarówno do codziennej higieny, jak i erotycznego masażu.


Wysokiej jakości produkty są wykonane wyłącznie naturalnych składników. Producenci Intimate Organics zdają sobie sprawę z tej reguły i realizują ją w 100%. Dzięki temu wszystkie ich produkty są wolne od parabenów, dietanoloaminy, syntetycznego mentolu, benzokainy i siarczanów. W Intimate Organics pracują eksperci oddani tworzeniu wyjątkowych, wysokiej jakości produktów, które naturalnie wzbogacą zmysłowość między partnerami. Wszystkie produkty Intimate Organics są stworzone z organicznych składników certyfikowanych przez rząd Stanów Zjednoczonych, dlatego są bezpieczne do stosowania przez wegan i nigdy nie były testowane na zwierzętach.


Intimate Organics stawia na odpowiedzialną edukację, wierząc, że mądrzy klienci wybierają zdrowsze produkty. Ta dewiza ugruntowała silną pozycję marki na rynku, zdobywając rzeszę zadowolonych, lojalnych klientów. Jeśli chcesz naturalnie uatrakcyjnić swoje życie intymne, to Intimate Organics są przeznaczone właśnie dla Ciebie.

 

Olejek służy do masażu zewnętrznych części ciała. Nie należy dopuszczać do kontaktu olejku z prezerwatywami lateksowymi oraz innymi wyrobami z lateksu.

Wyprodukowano w Kanadzie.

Pojemność: 120ml

Zapach: pomarańcza i imbir 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Olejek do masażu i aromaterapii Intimate Organics Energize 120ml

* Olejek do masażu i aromaterapii Intimate Organics Energize 120ml

Energize / pomarańczowo-imbirowy 120ml

Podobne produkty