Fun Factory Gigolino wibrator jeansowy niebieski

3104401

Wibrator FUN FACTORY Gigolino, jeansowy niebieski

Wysyłamy do 7 dni

179,00 zł

Gigolino to klasyczny i prosty wibrator stworzony przez niemiecką markę Fun Factory. 6 prędkości wibracji i 6 programów stymulacji pozwoli odnaleźć Ci dokładnie to, czego potrzebujesz. Cichy i silny silniczek da Ci maksimum satysfakcji. Wibrator ten może posłużyć zarówno do stymulacji wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Poczuj słodkie wibracje gdzie tylko zechcesz. Gładka struktura silikonu medycznego dostarczy niesamowitych wrażeń Twoim zmysłom. Naciśnij i przytrzymaj przycisk „+” przez 2 sekundy by zacząć zabawę. Wibrator rozpoczyna pracę na najniższej prędkości wibracji programu podstawowego. Przyciskami „+” i „-” możesz kontrolować intensywność wibracji. Po wejściu na najwyższy poziom wibracji zabawka przechodzi w programy stymulacji. By wyjść z trybu programów stymulacji naciśnij przycisk „-”. Po skończonej zabawie wystarczy, że naciśniesz i przytrzymasz przycisk „-” a zabawka się wyłączy.

 

W celu łatwiejszej aplikacji zabawki możesz użyć lubrykantów. Ze względu na silikonową strukturę produktu zaleca się użycie środków lubrykacyjnych na bazie wody np. Pjur Aqua, gdyż inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu.

 

Pamiętaj o prawidłowej dezynfekcji. Wyczyść swój wibrator za pomocą środków przeznaczonych do dezynfekcji zabawek erotycznych. Jeśli nie posiadasz takich preparatów, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego. Nie musisz martwić się o ewentualne uszkodzenie produktu, gdyż zabawka ta jest odporna na zachlapania

 

Fun Factory Gigolino jest zasilany za pomocą dwóch baterii 1,5V bądź akumulatorków 1,2V AAA, które należy umieścić w komorze. Zabawka ta jest dostępna w dwóch kolorach: niebieskim oraz różowym. Wybierz swój już dziś!

 

PARAMETRY TECHNICZNE
  • silikon medyczny
  • 20,5 cm długości
  • 3-4 cm średnicy
  • zasilanie 2 bateriami AAA
  • wodoodporny
Materiałsilikon
Wodoodpornośćnie
Funkcjonalnośćklasyczne
Zasilaniebaterie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory Gigolino wibrator jeansowy niebieski

Fun Factory Gigolino wibrator jeansowy niebieski

Wibrator FUN FACTORY Gigolino, jeansowy niebieski

Podobne produkty