* Fun Factory Gigolino wibrator witaminowy róż

Wibrator FUN FACTORY Gigolino, witaminowy róż

Wysyłamy do 7 dni

Gigolino to klasyczny i prosty wibrator stworzony przez niemiecką markę Fun Factory. 6 prędkości wibracji i 6 programów stymulacji pozwoli odnaleźć Ci dokładnie to, czego potrzebujesz. Cichy i silny silniczek da Ci maksimum satysfakcji. Wibrator ten może posłużyć zarówno do stymulacji wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Poczuj słodkie wibracje gdzie tylko zechcesz. Gładka struktura silikonu medycznego dostarczy niesamowitych wrażeń Twoim zmysłom. Naciśnij i przytrzymaj przycisk „+” przez 2 sekundy by zacząć zabawę. Wibrator rozpoczyna pracę na najniższej prędkości wibracji programu podstawowego. Przyciskami „+” i „-” możesz kontrolować intensywność wibracji. Po wejściu na najwyższy poziom wibracji zabawka przechodzi w programy stymulacji. By wyjść z trybu programów stymulacji naciśnij przycisk „-”. Po skończonej zabawie wystarczy, że naciśniesz i przytrzymasz przycisk „-” a zabawka się wyłączy.

 

W celu łatwiejszej aplikacji zabawki możesz użyć lubrykantów. Ze względu na silikonową strukturę produktu zaleca się użycie środków lubrykacyjnych na bazie wody np. Pjur Aqua, gdyż inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu.

 

Pamiętaj o prawidłowej dezynfekcji. Wyczyść swój wibrator za pomocą środków przeznaczonych do dezynfekcji zabawek erotycznych. Jeśli nie posiadasz takich preparatów, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego. Nie musisz martwić się o ewentualne uszkodzenie produktu, gdyż zabawka ta jest odporna na zachlapania

 

Fun Factory Gigolino jest zasilany za pomocą dwóch baterii 1,5V bądź akumulatorków 1,2V AAA, które należy umieścić w komorze. Zabawka ta jest dostępna w dwóch kolorach: niebieskim oraz różowym. Wybierz swój już dziś!

 

PARAMETRY TECHNICZNE
  • silikon medyczny
  • 20,5 cm długości
  • 3-4 cm średnicy
  • zasilanie 2 bateriami AAA
  • wodoodporny
Materiałsilikon
Wodoodpornośćnie
Funkcjonalnośćklasyczne
Zasilaniebaterie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Fun Factory Gigolino wibrator witaminowy róż

* Fun Factory Gigolino wibrator witaminowy róż

Wibrator FUN FACTORY Gigolino, witaminowy róż

Podobne produkty