LELO Gigi 2 wibrator do punktu G ciemny róż

5513501

Wysyłamy do 7 dni

584,00 zł

Gigi 2 pink – unowocześniona wersja klasycznego wibratora Gigi od Lelo.

 

Elegancki wibrator o stosunkowo niewielkim rozmiarze. Charakterystyczna, lekko spłaszczona wypustka przeznaczona do precyzyjnego masażu punktu G (tak, on istnieje), pozwala doświadczenie maksymalnej przyjemności. Doskonale przewodząca drgania twardość materiału potęguje doznanie wibracji. Mocny silnik umieszczony w górnej części zabawki pozwala na dokładną stymulację określonych stref według Twoich potrzeb. Może stanowić bardzo miły wstęp do bardziej bezpośrednich zabaw we dwoje, jak również główny punkt programu w przyjemności solo. Intuicyjny interfejs pozwala na precyzyjne dopasowanie siły wibracji od ledwo wyczuwalnych aż po bardzo mocne drgania. 8 zróżnicowanych trybów wibracji pozwala na znalezienie najbardziej odpowiedniego dla Twoich upodobań.

Gigi 2 jest w 100% wodoszczelny, co umożliwia zabranie jej ze sobą pod prysznic lub do wanny.

 

Aby uruchomić Gigi 2 przytrzymaj symbol +. Przyciski + i – służą regulacji mocy, natomiast strzałki w górę i w dół pozwalają na wybór trybu wibracji. Przytrzymaj – aby wyłączyć wibrator. W celu zablokowania (zabezpieczenia przed niepożądanym uruchomieniem) naciśnij jednocześnie + i – przez 5 sekund. Wykonaj tę samą czynność w celu odblokowania silnika.

 

Marka Lelo stanowi już od kilkunastu lat synonim luksusu w czystej postaci. Firma założona w 2003 roku w Sztokholmie po to, aby odpowiedzieć na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Niepowtarzalny design, wysoka jakość oraz dbałość o szczegóły pobudzą Twoje zmysły oraz wprowadzą w świat nowych doznań. Lelo nie boi się innowacji, w związku z czym zawsze jest o krok przed swoją konkurencją, zapewniając tym samym swoim klientom produkty najnowszej generacji. Zdobycie wielu nagród jest najlepszą gwarancją dobrej jakości. Przekonaj się i Ty!

Jeszcze większy komfort użytkowania zapewni zastosowanie lubrykantu na bazie wody. Dlatego, że zabawka wykonana jest z silikonu platynowego nie zalecamy pokrywania jej lubrykantami opartymi na innych bazach, gdyż powoduje to nieodwracalne zniszczenie struktury materiału.

Do utrzymania higieny oraz do dezynfekcji po każdym zastosuj specjalny preparat do czyszczenia gadżetów erotycznych. Wystarczy spryskać nim produkt a następnie delikatnie przetrzeć suchym, czystym ręcznikiem. Jeśli nie posiadasz takiego środka, spokojnie możesz wykorzystać ciepłą wodę z dodatkiem dobrego mydło antybakteryjnego.

 

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 165 x 35 x 33mm

Waga: 79gg 

Bateria: Li-lon 500mAh 3.7V 

Ładowanie: 2hrs at 5.0V 500mA

Czas użytkowania: 4 godziny 

 

Opakowanie zawiera:

- wibrator Gigi 2

- satynowe etui

- saszetkę lubrykantu

- ładowarkę

- kartę gwarancyjną

- instrukcję obsługi

Dostępne są także kolory intensywnie niebieski (turquoise blue), chłodna szarość (cool grey) oraz intensywny róż (deep rose).

Produkty marki Lelo wykonane są z bezpiecznego dla ciała silikonu platynowego jakości medycznej oraz plastiku ABS. Ich użytkowanie gwarantuje pełne bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą i błonami śluzowymi.

 

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćdo punktu G
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

LELO Gigi 2 wibrator do punktu G ciemny róż

LELO Gigi 2 wibrator do punktu G ciemny róż

Podobne produkty