* Picobong Zizo Innie Vibe wibrator fioletowy

Picobong Zizo Innie Vibe wibrator fioletowy

Wysyłamy do 7 dni

Picobong Zizo Innie to klasyczny wibrator o młodzieżowych kolorach stworzony przez szwedzką markę słynącą z produkcji gadżetów erotycznych najwyższej jakości. 12 zróżnicowanych trybów wibracji pozwoli Ci znaleźć swój ulubiony i zapomnieć o nudzie. Intuicyjny interfejs sprawia, że obsługa wibratora jest niezwykle prosta. Ciche wibracje umożliwią Ci natomiast na dyskretną zabawę bez obaw i skrępowania. Wibrator ten może znaleźć zastosowanie zarówno w stymulacji zewnętrznej jak i wewnętrznej, a zakrzywiona końcówka pozwala na stymulację punktu G. Nie jest jednak zalecane używanie Picobong Zizo Innie do analnych zabaw.

 

Zabawka ta jest wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla ciała i przyjemnych w dotyku, takich jak silikon medyczny czy plastik ABS. W celu zapewnienia odpowiedniego nawilżenia możesz użyć lubrykantów. Ze względu na obecność silikonu w zabawce zalecamy zastosowanie lubrykantów wodnych, gdyż inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu.

 

Do czyszczenia wystarczy ciepła woda z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Nie musisz się martwić o ewentualne zachlapania, gdyż zabawka ta jest wodoszczelna do głębokości 1 metra. Jeśli zależy Ci na lepszej pielęgnacji możesz także użyć preparatów stworzonych z myślą o czyszczeniu zabawek erotycznych.

 

Picobong Zizo Innie jest zasilany za pomocą dwóch baterii AAA, które umożliwiają nieprzerwaną pracę przez dwie godziny. Zabawka ta jest dostępna w trzech odważnych kolorach: różu turkusu oraz fioletu. Zamów swój już dziś i rozkoszuj się niebiańską przyjemnością!

 

Specyfikacja techniczna:

Wymiary: 197 x 50 x 37 mm
Waga: 88g

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Picobong Zizo Innie Vibe wibrator fioletowy

* Picobong Zizo Innie Vibe wibrator fioletowy

Picobong Zizo Innie Vibe wibrator fioletowy

Podobne produkty