Vibe Therapy Samsara wibrator różowy

9602100

Wysyłamy do 7 dni

135,00 zł

-40%

225,00 zł brutto

Samsara to wspaniały wibrator wykonany przez markę Vibe Therapy, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości gadżetów erotycznych. Zabawka ta może posłużyć zarówno do stymulacji zewnętrznej jak i wewnętrznej. Cukierkowy róż zachwyci kolorem każdą kobietę. Siedem szalonych trybów wibracji otwiera przed Tobą ocean możliwości. Trzy rodzaje wibracji, trzy rodzaje pulsacji oraz jeden rodzaj eskalacji sprawią, że skutecznie wygonisz nudę ze swojej sypialni. Lekko wygięta końcówka czyni go idealnym narzędziem do stymulacji punktu G. Ciche wibracje pozwolą na dyskretną zabawę. Użyj go do ekscytującej gry wstępnej, bądź pozwól doprowadzić się na szczyt dzięki Samsara!

Wibrator ten wykonany jest z materiałów bezpiecznych dla ciała ludzkiego, takich jak silikon klasy medycznej. Jest to materiał gładki, przyjemny w dotyku, hipoalergiczny bezwonny oraz łatwy do utrzymania w czystości. By zabawa była przyjemniejsza możesz użyć lubrykantu. Pamiętaj, że jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te zawierające silikon mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę zabawki.

Po skończonej zabawie wyczyść swoją Samsarę przy użyciu środków przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych. Jeśli takich nie posiadasz, możesz także użyć ściereczki nasączonej ciepłą wodą z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Zabawka ta jest odporna na zachlapania, nie musisz się zatem martwić o potencjalne uszkodzenie produktu podczas czyszczenia. By w pełni móc się cieszyć swoją Samsarą potrzebujesz dwóch baterii AA, które nie są dołączone do zestawu.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Vibe Therapy Samsara wibrator różowy

Vibe Therapy Samsara wibrator różowy

Podobne produkty