Fun Factory G5 Tiger wibrator fioletowy

3112301

Wibrator FUN FACTORY G5 TIGER fioletowy

Wysyłamy w 24h

449,00 zł

G5 Tiger to wibrator wyprodukowany przez niemiecką markę Fun Factory. Swoją nazwę zawdzięcza żebrowanej strukturze przypominającej tygrysie pasy. Odważne kolory pomogą wyzwolić Twoje rządze, a delikatnie zakrzywiona końcówka pomoże Ci odnaleźć punkt G. Dzięki elastycznej budowie idealnie wpasuje się w Twoją anatomię. Ergonomiczna rączka zwieńczona „pętlą miłości” pozwoli Ci z łatwością kierować Twoim tygrysem. Produkty marki Fun Factory charakteryzują się intensywnymi wibracjami oraz dużymi rozmiarami swoich zabawek. Tiger jest w stanie wypieścić Cię dogłębnie, w związku z czym jest polecany kobietom lubiącym głęboką penetrację. Intuicyjny interfejs, na który składa się 6 programów i 6 stopni intensywności wibracji pomoże Ci dotrzeć na szczyt rozkoszy. Aby zacząć zabawę, wystarczy, że wciśniesz przycisk „FUN”. Wibrator uruchamia się na średnim stopniu intensywności wibracji. W celu zmiany programów bądź stopni intensywności wibracji wciśnij przyciski „+” i „-”.Po skończonej zabawie wystarczy, że naciśniesz guzik „FUN”. By zablokować wibrator przed niepożądanym uruchomieniem naciśnij jednocześnie przyciski „-” oraz „FUN” do momentu uzyskania krótkiej wibracji. Aby odblokować zabawkę wystarczy że naciśniesz przyciski „FUN” oraz „+” jednocześnie.

 

Fun Factory G5 Tiger jest w całości wykonany z materiałów bezpiecznych dla ciała, takich jak silikon medyczny. By aplikacja zabawki była przyjemniejsza możesz zastosować środki lubrykacyjne. Ze względu na obecność silikonu w zabawce zalecamy środki na bazie wody, gdyż inne, w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę zabawki. Po zakończonej zabawie pamiętaj o dokładnym wyczyszczeniu zabawki. Użyj w tym celu środków czyszczących stworzonych z myślą o zabawkach erotycznych. Jeśli takich nie posiadasz, możesz użyć ciepłej wody z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego. Nie musisz się martwić o ewentualne zachlapania, gdyż Tiger lubi wodę. Zaszalej i zrób sobie kąpiel razem z nim!

 

Tiger, tak jak wszystkie zabawki linii G5, jest zasilany poprzez wbudowany akumulator litowo-jonowy. Ładowanie odbywa się za pomocą poręcznej ładowarki, po przyłożeniu magnetycznej „wtyczki”. Zabawka ta jest dostępna w czterech wersjach kolorystycznych: fioletowym, turkusowym, czerwonym oraz ekskluzywnej czerni. Zapoluj na swojego tygrysa i daj się ponieść rozkoszy!

 

DANE TECHNICZNE:
Wymiary : 22,5 cm, Ø 3,7 - 3,9 cm
Waga: 270 g

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćklasyczne i do łechtaczki ( króliczki )
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory G5 Tiger wibrator fioletowy

Fun Factory G5 Tiger wibrator fioletowy

Wibrator FUN FACTORY G5 TIGER fioletowy

Podobne produkty