* Fun Factory G5 Patchy Paul wibrator cukierkowy róż

Wibrator FUN FACTORY G5 Patchy Paul cukierkowy róż

Wysyłamy do 7 dni

G5 Patchy Paul to wibrator przeznaczony do stymulacji wewnętrznej oraz zewnętrznej, wyprodukowany przez niemiecką markę Fun Factory. Z pewnością oczaruje Cię swoją główką, która perfekcyjnie trafi w Twój punkt G. 6 różnych programów wibracji i 6 stopni intensywności nie pozwoli Ci na nudę w łóżku. Dzięki rączce, która tworzy ergonomiczną pętlę, używanie go jest jeszcze bardziej przyjemne i wygodne. Ze względu na swoje rozmiary, wibrator ten jest szczególnie polecany kobietom lubiących głęboką penetrację oraz pieszczoty w okolicy wejścia do macicy. Niezwykle mocny silnik dostarczy Ci wielu niezapomnianych chwil. Intuicyjny interfejs pozwoli odnaleźć Ci Twój ulubiony tryb i intensywność wibracji. Użyj przycisku „FUN”, by włączyć wibrator. Następnie za pomocą przycisków „+” i „-” znajdź swój wymarzony tryb i intensywność wibracji. Aby zablokować wibrator przed niepożądanym uruchomieniem naciśnij jednocześnie guziki „+” oraz „FUN” do momentu uzyskania krótkiej wibracji. By ponownie odblokować zabawkę, naciśnij jednocześnie przyciski „-” oraz „FUN”.

 

Wibrator Fun Factory G5 Patchy Paul ten jest wyprodukowany w całości z materiałów bezpiecznych dla organizmu, takich jak silikon medyczny oraz plastik ABS. By aplikacja była przyjemniejsza użyj lubrykantu. Pamiętaj, by używać wyłącznie środki lubrykacyjne na bazie wody, gdyż inne preparaty, w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę zabawki.

 

Po skończonej zabawie wyczyść dokładnie swój wibrator za pomocą środków czyszczących dedykowanych zabawkom erotycznym. Jeśli takich nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego. Nie musisz się martwić o ewentualne zachlapania zabawki, gdyż jest ona całkowicie wodoszczelna. Po dokładnym osuszeniu produkt jest gotowy do ponownego użycia.

 

Patchy Paul jest zasilany za pomocą akumulatora litowo-jonowego. Ładowanie odbywa się za pomocą poręcznej ładowarki, po przyłożeniu magnetycznej „wtyczki”. Ładowarka jest dołączona do zestawu. Produkt jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: zielonym, różowym oraz pomarańczowym. Wybierz swój już dziś i ciesz się wspólnymi chwilami z Paulem!

 

DANE TECHNICZNE:
Wymiary : 23 cm, Ø 2,8 - 4,4 cm
Waga: 250 g

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćklasyczne
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Fun Factory G5 Patchy Paul wibrator cukierkowy róż

* Fun Factory G5 Patchy Paul wibrator cukierkowy róż

Wibrator FUN FACTORY G5 Patchy Paul cukierkowy róż

Podobne produkty