Fun Factory G5 Patchy Paul wibrator świeża zieleń

3112103

Wibrator FUN FACTORY G5 Patchy Paul świeża zieleń

Wysyłamy w 24h

269,40 zł

-40%

449,00 zł brutto

G5 Patchy Paul to wibrator przeznaczony do stymulacji wewnętrznej oraz zewnętrznej, wyprodukowany przez niemiecką markę Fun Factory. Z pewnością oczaruje Cię swoją główką, która perfekcyjnie trafi w Twój punkt G. 6 różnych programów wibracji i 6 stopni intensywności nie pozwoli Ci na nudę w łóżku. Dzięki rączce, która tworzy ergonomiczną pętlę, używanie go jest jeszcze bardziej przyjemne i wygodne. Ze względu na swoje rozmiary, wibrator ten jest szczególnie polecany kobietom lubiących głęboką penetrację oraz pieszczoty w okolicy wejścia do macicy. Niezwykle mocny silnik dostarczy Ci wielu niezapomnianych chwil. Intuicyjny interfejs pozwoli odnaleźć Ci Twój ulubiony tryb i intensywność wibracji. Użyj przycisku „FUN”, by włączyć wibrator. Następnie za pomocą przycisków „+” i „-” znajdź swój wymarzony tryb i intensywność wibracji. Aby zablokować wibrator przed niepożądanym uruchomieniem naciśnij jednocześnie guziki „+” oraz „FUN” do momentu uzyskania krótkiej wibracji. By ponownie odblokować zabawkę, naciśnij jednocześnie przyciski „-” oraz „FUN”.

 

Wibrator Fun Factory G5 Patchy Paul ten jest wyprodukowany w całości z materiałów bezpiecznych dla organizmu, takich jak silikon medyczny oraz plastik ABS. By aplikacja była przyjemniejsza użyj lubrykantu. Pamiętaj, by używać wyłącznie środki lubrykacyjne na bazie wody, gdyż inne preparaty, w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę zabawki.

 

Po skończonej zabawie wyczyść dokładnie swój wibrator za pomocą środków czyszczących dedykowanych zabawkom erotycznym. Jeśli takich nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego. Nie musisz się martwić o ewentualne zachlapania zabawki, gdyż jest ona całkowicie wodoszczelna. Po dokładnym osuszeniu produkt jest gotowy do ponownego użycia.

 

Patchy Paul jest zasilany za pomocą akumulatora litowo-jonowego. Ładowanie odbywa się za pomocą poręcznej ładowarki, po przyłożeniu magnetycznej „wtyczki”. Ładowarka jest dołączona do zestawu. Produkt jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: zielonym, różowym oraz pomarańczowym. Wybierz swój już dziś i ciesz się wspólnymi chwilami z Paulem!

 

DANE TECHNICZNE:
Wymiary : 23 cm, Ø 2,8 - 4,4 cm
Waga: 250 g

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćklasyczne
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory G5 Patchy Paul wibrator świeża zieleń

Fun Factory G5 Patchy Paul wibrator świeża zieleń

Wibrator FUN FACTORY G5 Patchy Paul świeża zieleń

Podobne produkty