Je Joue Dua wibrator do punktu G fioletowy

5400902

Ekskluzywny wibrator przeznaczony do jednoczesnej stymulacji punktu G oraz łechtaczki.

Wysyłamy w 24h

540,00 zł

Je Joue Dua to nowoczesny i designerski gadżet marki Je Joue, stworzony z myślą o parach. Jego dwa silniki pozwalają na dostarczenie eksplozji rozkoszy dla Twojego ciała. Węższa i bardziej elastyczna końcówka umożliwia stymulację punktu G. Grubsza i sztywniejsza końcówka jest natomiast wprost stworzona, by pieścić Twoją łechtaczkę. Siedem trybów wibracji oraz pięć różnych prędkości nie pozwoli Ci na nudę w łóżku i zaspokoi Cię na wiele różnych sposobów. Inną niewątpliwą zaletą wibratora Dua jest możliwość użycia go jako jajeczka wibrującego w celu wzmocnienia mięśni dna miednicy. Zabawka jest zasilana akumulatorem litowo-jonowym. Jedno ładowanie trwa około 2 godziny i dostarczy Ci ponad godzinę dobrej zabawy. Warto także nadmienić, że Dua jest zabawką, którą można kierować na odległość. Do każdego zestawu jest dołączany niepozorny i gustowny długopis pilot, który jest zasilany jedną baterią AAA. Ponadto możliwe jest także sterowanie zabawką z poziomu aplikacji.

Produkty marki Je Joue są wykonane w 100% z materiałów bezpiecznych dla ciała, takich jak silikon medyczny. W celu łatwiejszej aplikacji możesz zastosować środek lubrykacyjny. My polecamy lubrykanty wodne, gdyż tylko one gwarantują prawidłową eksploatację zabawki. Inne środki, w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu. Pamiętaj także o wyczyszczeniu zabawki po każdym użyciu. W tym celu zastosuj specjalne środki dezynfekujące, dedykowane zabawkom erotycznym. Jeśli nie posiadasz takiego produktu możesz użyć ciepłej wody z dodatkiem mydła antybakteryjnego. Produkt ten posiada roczną gwarancję producenta. Zabawka jest dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: czarnym, fioletowym oraz liliowym

Kierowanie zabawką za pomocą pilota

Naciśnij przycisk znajdujący się u szczytu zabawki przez około 2 sekundy do momentu pojawienia się migającej czerwonej diody. Aby zsynchronizować zabawkę z pilotem naciśnij dwukrotnie guzik znajdujący się u szczytu długopisu do momentu pojawienia się niebieskiego światła. Możesz zwiększać bądź zmniejszać intensywność wibracji poprzez kręcenie przyciskiem znajdującym się u szczytu pilota. W celu zmiany programu wibracji naciśnij jednokrotnie przycisk-pokrętło na górze pilota. Jeśli chcesz natomiast przerwać chwilowo wibracje, naciśnij przycisk u góry pilota przez 3 sekundy. W celu całkowitego wyłączenia zabawki przytrzymaj przez kilka sekund guzik znajdujący się na wibratorze.

Sterowanie zabawką z poziomu aplikacji

Pobierz darmową aplikację Je Joue (kompatybilna z systemami operacyjnymi Android oraz iOS) a następnie włącz bluetooth na swoim telefonie i uruchom aplikację. Następnie uruchom Dua poprzez przytrzymanie przez kilka sekund przycisku znajdującego się na szczycie węższego końca zabawki do momentu zaświecenia się czerwonej diody. Jeśli chcesz zacząć nową sesję naciśnij na swoim telefonie przycisk „Play now”, a Twoja zabawka zsynchronizuje się z telefonem. Gdy synchronizacja przebiegnie pomyślnie zmieni się kolor diody z czerwonej na niebieską. W tym momencie wibracje zostają wyłączone. W celu ponownego ich włączenia wybierz jeden ze schematów widocznych na ekranie. By zmienić intensywność wibracji wybierz numer po prawej stronie ekranu albo delikatnie przesuń palcem po ekranie w górę bądź w dół. Aby zmienić typ wibracji przesuń natomiast palcem po ekranie w prawo bądź w lewo Jeśli chcesz szybko zatrzymać wibracje, przesuń po prostu ekranem w dół. Opcja „Close to stop session” zakończy Twoją aktualną sesję. Przycisk pauzy natomiast umożliwi Ci chwilowe bądź trwałe zatrzymanie wibracji. Aplikacja daje ponadto możliwość zapisania sesji i ponownego załadowania jej w późniejszym terminie. W celu odtworzenia zapisanych sesji wybierz opcję „Saved Session” a następnie wybierz sesję, którą chciałbyś odtworzyć.

Parametry techniczne:
wymiary: 98.12 x 88.08 x 39.20 (mm)
waga: 90 g
zasilanie: akumulator litowo-jonowy 3.7 V / 420 mAh
czas ładowania: ≤ 120 minut
długość pracy: ≥ 75 minut

Opakowanie nie zawiera baterii AAA.

Wymagania sprzętowe:
system operacyjny: iOS 7.1 lub nowszy
Bluetooth: wersja 4.0, dostępna w smartfonach iPhone 4s i wersjach wyższych
testowane urządzenia: iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s i iPhone 6

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćjajeczka / kulki gejszy
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Je Joue Dua wibrator do punktu G fioletowy

Je Joue Dua wibrator do punktu G fioletowy

Ekskluzywny wibrator przeznaczony do jednoczesnej stymulacji punktu G oraz łechtaczki.

Podobne produkty