Fun Factory G5 MOODY wibrator antracytowy

3112602

Wibrator Fun Factory G5 MOODY antracytowy

2 Przedmioty

Wysyłamy w 24h

246,95 zł

-45%

449,00 zł brutto

Moody od Fun Factory to wibrator z nowoczesnej linii G5. O 25% mocniejszy silnik umieszczony w jego centrum powoduje, że drgania rozchodzą się na końce zabawki z dużą mocą. Skrócony korpus sprawia, że wibracje są niezwykle mocno odczuwalne. Dzięki zgiętej końcówce i elastycznym trzonie bardzo dobrze nadaje się do stymulacji punktu G. Można nim bardzo łatwo manewrować ze względu na obecność tzw. Love Loop czyli „pętli miłości”. Jest to specjalny otwór wycięty w uchwycie urządzenia, który pozwala na wygodne umieszczenie zabawki w dłoni. Charakterystyczny kołnierz przy nasadzie korpusu Moody’ego doskonalne stymuluje wejście do pochwy oraz przy odpowiednim kącie zgięcia również pieści łechtaczkę. Co więcej taka konstrukcja wibratora jest idealnym rozwiązaniem jeśli chodzi o zabawy analne oraz masaż prostaty. Odpowiednia długość i zagięta końcówka pozwalają na odnalezienie punktu P, a rozszerzenie na końcu uniemożliwia wchłonięcie zabawki przez ciało.

 

Fun Factory G5 Moody jest całkowicie wodoodporny, bez problemu nadaje się do „mokrych” zabaw w wannie, czy też pod prysznicem. Idealnie sprawdza się zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, co sprawia, że każdy może czerpać przyjemność ze stosowania tego maleństwa. Moody poprawi Twój nastrój zawsze gdy tego potrzebujesz!

Fun Factory G5 Moody posiada 6 poziomów wibracji i 6 trybów stymulacji. Intuicyjny interfejs jest bardzo prosty w obsłudze, a podświetlane przyciski ułatwiają korzystanie z zabawki w ciemnośći. Aby rozpocząć zabawę naciśnij przycisk Fun, przyciskami + i – reguluj intensywność wibracji. Po maksymalnym przyciśnięciu +, urządzenie przejdzie do kolejnego trybu wibracji. Aby zablokować przed niepożądanym uruchomieniem się zabawki przyciśnij jednocześnie przycisk Fun oraz symbol – przez dłuższą chwilę. Poczujesz krótkie wibracje, co oznacza, że Moody jest zablokowany.

 

Wykonany w całości z silikonu klasy medycznej, bez dodatku ftalanów oraz innych substancji szkodliwych dla ciała. Materiał ten nie uczula, nie posiada zapachu oraz jest bardzo łatwy w pielęgnacji. Wystarczy użyć ciepłej wody z dodatkiem antybakteryjnego mydła, następnie osuszyć. Polecamy również zastosowanie specjalnego preparatu do czyszczenia i dezynfekcji akcesoriów erotycznych wykonanych z silikonu klasy medycznej.

 

W celu ułatwienia aplikacji i zwiększenia komfortu użytkowania, użyj lubrykantu na bazie wody. Lubrykanty oparte na innych bazach mogą powodować nieodwracalne uszkodzenie struktury materiału, z którego wykonany jest Moody.

 

DANE TECHNICZNE
  • Długość całkowita : 18,8 cm
  • Średnica: 4,2 cm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory G5 MOODY wibrator antracytowy

Fun Factory G5 MOODY wibrator antracytowy

Wibrator Fun Factory G5 MOODY antracytowy

Podobne produkty