Fun Factory G5 Moody wibrator cukierkowy pomarańcz

3112603

Wibrator Fun Factory G5 MOODY cukierkowy pomarańcz

Wysyłamy w 24h

269,40 zł

-40%

449,00 zł brutto

Moody od Fun Factory to wibrator z nowoczesnej linii G5. O 25% mocniejszy silnik umieszczony w jego centrum powoduje, że drgania rozchodzą się na końce zabawki z dużą mocą. Skrócony korpus sprawia, że wibracje są niezwykle mocno odczuwalne. Dzięki zgiętej końcówce i elastycznym trzonie bardzo dobrze nadaje się do stymulacji punktu G. Można nim bardzo łatwo manewrować ze względu na obecność tzw. Love Loop czyli „pętli miłości”. Jest to specjalny otwór wycięty w uchwycie urządzenia, który pozwala na wygodne umieszczenie zabawki w dłoni. Charakterystyczny kołnierz przy nasadzie korpusu Moody’ego doskonalne stymuluje wejście do pochwy oraz przy odpowiednim kącie zgięcia również pieści łechtaczkę. Co więcej taka konstrukcja wibratora jest idealnym rozwiązaniem jeśli chodzi o zabawy analne oraz masaż prostaty. Odpowiednia długość i zagięta końcówka pozwalają na odnalezienie punktu P, a rozszerzenie na końcu uniemożliwia wchłonięcie zabawki przez ciało.

 

Fun Factory G5 Moody jest całkowicie wodoodporny, bez problemu nadaje się do „mokrych” zabaw w wannie, czy też pod prysznicem. Idealnie sprawdza się zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, co sprawia, że każdy może czerpać przyjemność ze stosowania tego maleństwa. Moody poprawi Twój nastrój zawsze gdy tego potrzebujesz!

Fun Factory G5 Moody posiada 6 poziomów wibracji i 6 trybów stymulacji. Intuicyjny interfejs jest bardzo prosty w obsłudze, a podświetlane przyciski ułatwiają korzystanie z zabawki w ciemnośći. Aby rozpocząć zabawę naciśnij przycisk Fun, przyciskami + i – reguluj intensywność wibracji. Po maksymalnym przyciśnięciu +, urządzenie przejdzie do kolejnego trybu wibracji. Aby zablokować przed niepożądanym uruchomieniem się zabawki przyciśnij jednocześnie przycisk Fun oraz symbol – przez dłuższą chwilę. Poczujesz krótkie wibracje, co oznacza, że Moody jest zablokowany.

 

Wykonany w całości z silikonu klasy medycznej, bez dodatku ftalanów oraz innych substancji szkodliwych dla ciała. Materiał ten nie uczula, nie posiada zapachu oraz jest bardzo łatwy w pielęgnacji. Wystarczy użyć ciepłej wody z dodatkiem antybakteryjnego mydła, następnie osuszyć. Polecamy również zastosowanie specjalnego preparatu do czyszczenia i dezynfekcji akcesoriów erotycznych wykonanych z silikonu klasy medycznej.

 

W celu ułatwienia aplikacji i zwiększenia komfortu użytkowania, użyj lubrykantu na bazie wody. Lubrykanty oparte na innych bazach mogą powodować nieodwracalne uszkodzenie struktury materiału, z którego wykonany jest Moody.

 

DANE TECHNICZNE
  • Długość całkowita : 18,8 cm
  • Średnica: 4,2 cm
Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćklasyczne
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory G5 Moody wibrator cukierkowy pomarańcz

Fun Factory G5 Moody wibrator cukierkowy pomarańcz

Wibrator Fun Factory G5 MOODY cukierkowy pomarańcz

Podobne produkty