Fun Factory Abby G wibrator hybrydowy niebieski

Wibrator hybrydowy Fun Factory Abby G niebieski

Wysyłamy w 24h

289,00 zł

Fun Factory Abby to wibrator stworzony przez niemiecką markę, charakteryzującą się jakością oraz profesjonalizmem. Wibrator ten jest nie tylko pokryty silikonem, ale w całości wykonany z niego, dzięki czemu odznacza się większą giętkością niż inne zabawki. Dzięki swojej elastyczności z łatwością nakierujesz go na swój punkt G, dostarczając sobie maksimum przyjemności. Zabawka ta jest szczególnie polecana Paniom, lubiącym mocne wrażenia, gdyż Fun Factory Abby charakteryzuje się silnymi wibracjami. 4 prędkości oraz 6 trybów wibracji umożliwi Ci znalezienie Twoich ulubionych ustawień. Żebrowana struktura dostarczy Ci natomiast wielu niezapomnianych chwil. Naciśnij przycisk FUN i zacznij zabawę. Przyciski + oraz – umożliwiają zwiększenie oraz zmniejszenie siły wibracji.

 

W celu zapewnienia optymalnego poślizgu, możesz użyć lubrykantu. Zalecane jest użycie środków lubrykacyjych na bazie wody, gdyż inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu.

Po skończonej zabawie wyczyść produkt środkami przeznaczonymi do dezynfekcji zabawek erotycznych. Jeśli nie posiadasz takich preparatów, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Zabawka ta jest wodoszczelna, nie musisz się wiec martwić o ewentualne zachlapanie produktu.

 

Wibrator ten jest zasilany za pomocą akumulatorów, a ładowanie odbywa się poprzez zestaw hybrydowy. Zestaw ten umożliwia naładowanie zabawki bez wyciągania baterii z niej. Jeśli nie posiadasz akumulatorów, możesz także użyć zwykłych baterii. Masażer ten jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskim i fioletowym. Wybierz swój ulubiony kolor i ciesz się przyjemnością jaką daje Abby!

 

Dane techniczne:

Długość: 18,9 cm

Średnica: 2,7-3,7 cm

Waga: 215 g

Kolor: fioletowy

Materiał: 100% silikon klasy medycznej

Wibracje: 4 prędkości i 6 trybów pracy.

UWAGA: akumulatorki nie wchodzą w skład zestawu.

Materiałsilikon
Wodoodpornośćnie
Funkcjonalnośćdo punktu G
Zasilaniebaterie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory Abby G wibrator hybrydowy niebieski

Fun Factory Abby G wibrator hybrydowy niebieski

Wibrator hybrydowy Fun Factory Abby G niebieski

Podobne produkty