* Womanizer W100 (czerwony)

Womanizer - najbardziej zaawansowany technologicznie stymulator łechtaczki na świecie.

Wysyłamy do 7 dni

Womanizer – Twoja prywatna rozkosz.

 

 

Womanizer to najbardziej zaawansowany technologicznie stymulator łechtaczki na świecie. Nowa, rewolucyjna technologia umożliwia kobiecie doświadczenie przyjemności, jakiej nie oferuje klasyczne dildo czy wibrator. Seksualne doznania uwolnione po wciśnięciu przycisku wywołują pulsacje fal ciśnienia i prowadzą do całkowicie nowego, bezdotykowego przeżywania orgazmu łechtaczki.

 

Doczekaliśmy chwili, gdy dilda, wibratory, jajeczka i inne tego typu gadżety nie wywołują już na twarzach rumieńców, a asortyment zabawek erotycznych jest praktycznie nieograniczony. Różnorodność kolorów i materiałów z których się je wykonuje wprost zalała rynek, podczas gdy mechanizmy wewnątrz nich pozostały te same.

 

Womanizer robi krok naprzód. Zabawki tej nie aplikuje się waginalnie, a doznania nie wywoływane są poprzez dotyk. W przeciwieństwie do konwencjonalnych zabawek erotycznych, Womanizer nie stymuluje przez penetrację czy wibrację.

 

Rewolucyjna technologia, która stoi za Womanizerem po raz pierwszy umożliwia osiągnięcie orgazmu łechtaczki bez dotyku – dzieję się poprzez delikatne ssanie łechtaczki przez urządzenie, które stymuluje ją za pomocą pulsacji fal ciśnienia. Umożliwia to doświadczenie nadzwyczajnego pożądania, zwieńczonego potężnymi orgazmami. Intensywność stymulacji kontrolowana jest za pomocą dwóch przycisków i jest wręcz intuicyjnie prosta. Womanizer to pierwsze na świecie urządzenie, które wykorzystuje tę innowacyjną technologię.

 

W wielkim świecie jest to tylko mała nowinka techniczna, jednak w świecie zabawek i gadżetów erotycznych, a przede wszystkim - w świecie kobiet dbających o swoje życie intymne, jest to prawdziwa rewolucja. Womanizer umożliwi Ci osiągnięcie wielokrotnych i intensywnych orgazmów, jakich do tej pory nie doświadczyłaś. Wiele kobiet twierdzi, że dzięki temu urządzeniu doświadczyły zupełnie nowego, niepowtarzalnego uczucia szczytowania, różniącego się od doznań, które można osiągnąć w trakcie zwykłego stosunku, czy używając wibratora.

 

Opatentowana technologia stymulacji łechtaczki została przetestowana na próbie 50 kobiet w  wieku od 20 do 60 lat. Wyniki mówią same za siebie:

  • 73% doświadczyło wielokrotnych orgazmów
  • 76% osiągnęło wyjątkowo intensywny orgazm
  • 100% oceniło Womanizer jako urządzenie wyjątkowe i niepowtarzalne

 

Produkt dostępny jest w czterech unikalnych wersjach kolorystycznych (czarnej, różowej, purpurowej i turkusowej) oraz w ekskluzywnej edycji SWAROVSKI.

 

Parametry techniczne:

kolor: czerwony

materiał: plastik ABS

materiał, z którego wykonano główkę stymulującą: silikon medyczny bez dodatku ftalanów

wymiary: 160 x 50 mm

waga: 150 g

zasilanie: akumulator litowo-jonowy

2 lata gwarancji

Urządzenie jest odporne na zachlapania.

 

Zawartość opakowania:

Womanizer, etui, 3 x wymienne główki stymulujące, ładowarka USB, kabel USB, instrukcja obsługi.

 

W celu osiągnięcia jeszcze większej przyjemności płynącej z komfortowego użytkowania Womanizera zastosuj lubrykant Just Glide.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Womanizer W100 (czerwony)

* Womanizer W100 (czerwony)

Womanizer - najbardziej zaawansowany technologicznie stymulator łechtaczki na świecie.

Podobne produkty