Lelo Nea 2 masażer do stymulacji łechtaczki niebieski

5517102

LELO Nea 2 Midnight Blue

Wysyłamy w 24h

416,00 zł

Nea 2 to przepiękny luksusowy masażer od szwedzkiej marki Lelo. Pozwala na stymulację stref erogennych jak i też stanowi doskonałe uzupełnienie procesu rehabilitacji po urazach, lub przy innych schorzeniach. Idealnie sprawdza się do masażu karku. Ergonomiczny kształt z precyzyjną końcówką do stymulacji łechtaczki. Delikatnie zagięty w środkowej części doskonale leży w dłoni. Wykonany z plastiku ABS ozdobionego kwiatowym motywem sprawia, że przepięknie wygląda „nie chcący” pozostawiony na toaletce.

 

Lelo Nea 2 jest całkowicie wodoszczelna do 1 metra, spokojnie możesz zabrać ją ze sobą do wanny lub pod prysznic. Do zabawy solo, bądź z partnerem jako element gry wstępnej. Masażer posiada 8 poziomów wibracji, od ledwie wyczuwalnych aż po bardzo silne. Będziesz pod wrażeniem jaką moc skrywa w sobie to niewielkie urządzenie!

 

Do mycia użyj ciepłej wody z dodatkiem antybakteryjnego mydła, lub żelu do higieny intymnej a następnie delikatnie osusz. Polecamy również zastosowanie specjalnego preparatu do czyszczenia zabawek erotycznych marki Lelo.

 

Aby ułatwić poślizg, użyj lubrykantu. Wykonanie z plastiku ABS umożliwia zastosowanie dowolnego lubrykantu, rekomendujemy lubrykant na bazie wody marki Lelo, który idealnie sprawdzi się również jako środek nawilżający do zabawek pokrytych silikonem klasy medycznej.

 

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 75 x 36 x 25mm

Waga: 42g 

Bateria: Li-Ion 300mAh

 

MateriałABS
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćdo łechtaczki
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Lelo Nea 2 masażer do stymulacji łechtaczki niebieski

Lelo Nea 2 masażer do stymulacji łechtaczki niebieski

LELO Nea 2 Midnight Blue

Podobne produkty