* AVE - Nimbus (niebieski)

AVE - Nimbus (niebieski)
Masażer łechtaczki

Wysyłamy do 7 dni

Nimbus -  dyskretny stymulator łechtaczkowy od Ave

Duńska marka Ave, chcąc przenieść nas w inny wymiar przyjemności, zaprojektowała designerskie gadżety swoim kształtem nawiązujące do chmur, całą kolekcję nazywając "Sky". Jednym z nich jest Nimbus - niewielkich rozmiarów stymulator łechtaczkowy. Wygląda niewinnie, ale dzięki mocnemu silnikowi zapewni nam wibracje o różnym poziomie natężenia, który możemy dostosować do swoich potrzeb i preferencji. Poziomów wibracji ma osiem oraz aż siedem różnych trybów wibracji, poczynając od wibracji jednostajnej, przez pulsacje i falowanie, kończąc na bardziej skomplikowanych seriach o różnym natężeniu.

Nimbus ucieszy każdą miłośniczkę designerskich gadżetów, będąc piękną ozdobą do każdej sypialni. Cieszy on nie tylko zmysł wzroku, ale również zmysł dotyku, gdyż wykonany jest z miękkiego, delikatnego silikonu klasy medycznej, który jest jednym z najbezpieczniejszych materiałów stosownych do produkcji gadżetów erotycznych. Jest on hipoalergiczny, nie pochłania bakterii, ani zapachu. Łatwo go utrzymać w czystości. Wystarczy woda z mydłem antybakteryjnym przed i po każdym użyciu.
Do zabawek silikonowych używamy tylko i wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Inne mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia materiału.

Jeśli chcesz podarować sobie niebiańską rozkosz - nimbus jest właśnie dla Ciebie! Idealnie sprawdzi się również na prezent.

Kolekcja Ave jest także idealnym rozwiązaniem dla rodziców, nie tylko ze względu na swoje kształty, ale także umiejscowienie włączników, które ciężko jest namierzyć, dopóki nie wie się gdzie szukać ;)


Dostępny w dwóch kolorach: białym oraz granatowym.

 

Parametry techniczne:

  • długość: 82 mm
  • materiał: silikon klasy medycznej bez dodatku ftalanów
  • kolor: niebieski
  • 7 programów cichych wibracji
  • ładowanie za pomocą kabla usb z klipsem magnetycznym
  • wodoodporność

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* AVE - Nimbus (niebieski)

* AVE - Nimbus (niebieski)

AVE - Nimbus (niebieski)
Masażer łechtaczki

Podobne produkty