* Womanizer W500 Pro Gold Stymulator łechtaczki

Womanizer W500 Pro to najnowsza wersja bezdotykowego stymulatora łechtaczki, rewolucyjnej zabawki erotycznej dla kobiet.

 

Wysyłamy do 7 dni

Womanizer W500 – udoskonalony, bezdotykowy stymulator łechtaczki.

 

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu jedną z najnowocześniejszych zabawek przeznaczonych do stymulacji łechtaczki. Womanizer W500 stanowiący nowość na rynku erotycznym to nowsza, udoskonalona wersja Womanizera W100. Womanizer to unikalna zabawka, dająca doznanie, jakiego wcześniej nie można było doświadczyć. Mechanizm ssący posiada 8 stopni siły. Prosty, intuicyjny interfejs składa się z subtelnego, błyszczącego przycisku ON/OFF oraz dwóch przycisków do zmiany zmianie mocy.

 

Model W500 różni się od W100 płynnością zmiany trybów, cichszą pracą oraz kształtem. Nowa forma wygodniej układa się w dłoni oraz sprawia, że dostęp do regulacji mocy jest łatwiejszy.

 

Po prostu przyłóż Womanizer do łechtaczki lub sutków i poczuj to, czego nie miałaś możliwości doznać wcześniej. Wrażenie, które daje Womanizer jest nie do porównania z tradycyjnymi wibracjami wibratorów lub masażerów. Uczucie delikatnego, lub właśnie bardzo intensywnego ssania jest niepowtarzalne i niemożliwe do uzyskania w inny sposób. Lekka wibracja towarzysząca ssaniu potęguje doznanie.

 

Womanizer jest ładowany przez wejście micro USB, więc możesz używać do niego wymiennie zwykłej ładowarki do telefonu, bądź kabla z przejściem na zwykłe USB.

 

Dla zachowania odpowiedniego poziomu higieny zabawki należy po każdym użyciu zdjąć silikonowy kapturek i opłukać go w ciepłej wodzie. Możesz także użyć łagodnego mydła lub płynu do higieny intymnej. Kapturek wykonany jest z silikonu medycznego. Po dłuższym okresie użytkowania Womanizera, kiedy zauważysz zabrudzenia na kapturku, których nie da się usunąć mydłem ani płynem do higieny intymnej, należy wymienić kapturek na nowy (w opakowaniu znajdziesz dwa zapasowe).

 

Dodatkowo Womanizer W500 posiada wymienny kapturek w rozmiarze XL, którym możesz także stymulować główkę penisa partnera.

 

Porada: Kilka kropel lubrykantu na bazie wody sprawi, że zabawa stanie się jeszcze przyjemniejsza!

Zabawka nie jest wodoszczelna.

 

Opakowanie zawiera:

- Womanizer W500

- Ładowarkę micro USB

- satynowe, eleganckie etui

- wymienny kapturek w rozmiarze XL

- instrukcję obsługi

 

Możesz wybrać swój ulubiony kolor spośród następujących:

- biały

- miętowy

- czarny z panterą

- lawenda z kwiatowym ornamentem

- fuksja z kwiatowym ornamentem

- karminowy z motywem róży

- czarny z rockowym motywem

 

W celu osiągnięcia jeszcze większej przyjemności płynącej z komfortowego użytkowania Womanizera zastosuj lubrykant Just Glide.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Womanizer W500 Pro Gold Stymulator łechtaczki

* Womanizer W500 Pro Gold Stymulator łechtaczki

Womanizer W500 Pro to najnowsza wersja bezdotykowego stymulatora łechtaczki, rewolucyjnej zabawki erotycznej dla kobiet.

 

Podobne produkty