Obniżka! Promo Rocks-Off - Bamboo 10 Pleeze Her (purple)

Rocks-Off Bamboo 10 wibrator typu bullet fioletowy

8103401

mały wibrator łechtaczkowy w kolorze fioletu

Wysyłamy do 7 dni

54,60 zł

-40%

91,00 zł brutto

Bamboo brytyjskiej marki Rocks-Off Ltd. to niezwykle elegancki i dyskretny wibrator typu bullet (z ang. nabój). Jest wprost doskonały dla osób z niewielkim doświadczeniem, poszukujących wdzięcznego i niewielkiego masażera osobistego, ale jego możliwości w pełni zadowolą również bardziej wyrafinowane gusta.

 

Kształt i wymiary Rocks-Off Ltd. Bamboo sprawiają, że idealnie pasuje do kobiecej torebki. Wyglądem przypomina ekskluzywną szminkę z wyższej półki. To, co szczególnie przyciąga wzrok to niezwykle gładka, polerowana powierzchnia, wykonana z polimeru ABS. Taki wybór tworzywa sprawia, że ten masażer jest nie tylko piękny i przyjemny w dotyku, ale także całkowicie bezpieczny dla organizmu.

 

Sterowanie tą zabawką jest niezwykle intuicyjne. U podstawy Bamboo znajduje się przycisk, dzięki któremu możemy go włączyć, wyłączyć oraz cyklicznie przechodzić pomiędzy poszczególnymi zestawami drgań. To fascynujące, że przy tak niewielkim urządzeniu mamy do dyspozycji aż 10 różnych trybów – 3 stałe prędkości oraz 7 wzorów wibracji! Należy to oczywiście przemnożyć przez ilość powierzchni, którymi dotykamy ciała. Chcąc masować większe obszary, można skorzystać z najdłuższej ściany Bamboo. Dzięki temu poczujemy, jak fale przyjemności rozlewają się dookoła. Do bardziej precyzyjnej stymulacji można wykorzystać jedynie sam czubek, dokładnie kierując rozkosz w miejsca szczególnie wrażliwe. Przy takiej różnorodności, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Równie zaskakujące, jak możliwości tego gadżetu jest też źródło jego zasilania. Wystarczy zaledwie jedna bateryjka AAA, żeby można się było cieszyć wszystkim, co ma do zaoferowania Bamboo. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy zabrać go wszędzie, gdzie tylko zapragniemy się nim cieszyć. Trzeba tu zaznaczyć, że „wszędzie” nie oznacza jedynie „suchego lądu”. Ten zgrabny masażer jest w 100% wodoodporny, więc doskonale spisze się również pod prysznicem, a nawet podczas zmysłowej i relaksującej kąpieli w wannie.

 

Aby korzystanie z Bamboo było jeszcze przyjemniejsze, zaleca się zadbanie o odpowiednie nawilżenie. Biorąc pod uwagę właściwości tworzywa ABS, mamy w tym przypadku pełną dowolność przy wyborze lubrykantu. By ten masażer gładko przesuwał się po skórze możemy używać żelów na bazie wody, silikonu oraz ich mieszanek.

 

Utrzymanie tego wibratora w czystości również nie stanowi problemu. Wystarczy Bamboo umyć mydłem antybakteryjnym i wysuszyć miękkim ręcznikiem lub pozostawić do samoczynnego wyschnięcia. Dla dodatkowej higieny zaleca się stosowanie przed i po użyciu specjalnych środków do czyszczenia zabawek erotycznych.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Rocks-Off Bamboo 10 wibrator typu bullet fioletowy

Rocks-Off Bamboo 10 wibrator typu bullet fioletowy

mały wibrator łechtaczkowy w kolorze fioletu

Podobne produkty