Rocks-Off - Coloured RO-80 mm Colour Changing

8103103

mały, fioletowy wibrator łechtaczkowy

Wysyłamy w 24h

72,00 zł

RO-80mm brytyjskiej marki Rocks-Off Ltd. to niebanalny wibrator typu bullet (z ang. nabój). Stworzony został z myślą o maksymalnej przyjemności przy minimalnej wielkości. Jest dyskretny, lekki i zabójczy dla nudy. To pewny strzał prosto w… ekstazę.

 

Trzeba to przyznać – wygląda dość skromnie. Rocks-Off RO-80mm kształtem przypomina niewielki nabój o zaokrąglanych brzegach. Został wykonany z bezpiecznego dla ciała, w 100% wodoodpornego polimeru. Ponieważ jest niewielki, lekki i bez kłopotu zmieści się do każdej kobiecej torebki, może być doskonałym towarzyszem podróży.

 

Jednak, niczym gadżet z filmu szpiegowskiego, po włączeniu, ten niepozorny masażer pokazuje do czego jest zdolny. Do swojej dyspozycji otrzymujemy 7 trybów działania – 3 stałe wibracje plus 4 specjalnie opracowane programy – by stymulować co chcemy, gdzie chcemy i w jaki sposób chcemy. Dodatkowo można kontrolować jego działanie ustawiając RO-80mm prostopadle lub równolegle do ciała. Zwężony czubek świetnie spisze się do intensywnych pieszczot punktowych, natomiast przykładając boczną krawędź możemy się cieszyć bardziej rozległymi i subtelniejszymi wrażeniami.

 

Samo przełączanie trybów jest niezwykle intuicyjne. Naciskając przycisk u podstawy masażera przechodzimy pomiędzy kolejnymi programami, a dłuższe przytrzymanie wciśniętego przycisku skutkuje wyłączeniem wibracji. Jest to tak proste, że można się bawić z zamkniętymi oczami lub w całkowitej ciemności!

Dla posiadaczy zabawek firmy Rocks-Off Ltd., średnica 16mm tego naboju wibracyjnego z pewnością wyda się znajoma. Może on z powodzeniem służyć jako alternatywny „silnik” dla większych, silikonowych gadżetów tej marki. Wystarczy wymienić stary bullet na siedmiofunkcyjny RO-80mm, by odkryć swój masażer na nowo.

 

Jak większość produktów Rocks-Off Ltd., również to maleństwo jest całkowicie odporne na działanie wody, więc utrzymanie go w czystości nie stanowi żadnego problemu. Wystarczy go umyć wodą z dodatkiem mydła antybakteryjnego i osuszyć ręcznikiem lub pozostawić do samoczynnego wyschnięcia. Jeśli zachodzi taka potrzeba, w szczególności przed korzystaniem z RO-80mm w kontakcie z miejscami szczególnie wrażliwymi, zaleca się zastosowanie specjalnego środka do czyszczenia zabawek erotycznych w spreju. Dzięki tym prostym zabiegom, będzie można cieszyć się tym wibratorem przez długi czas.

 

Parametry techniczne:

długość: 80 mm

zasilanie: 1 x bateria N (LR1)  (załączona do opakowania)

3 poziomy prędkości i 4 programy wibracji

wodoszczelność

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Rocks-Off - Coloured RO-80 mm Colour Changing

Rocks-Off - Coloured RO-80 mm Colour Changing

mały, fioletowy wibrator łechtaczkowy

Podobne produkty