Rocks-Off - RO-90 mm (10 speed) - rose gold

8103702

mały wibrator typu bullet przeznaczony do stymulacji łechtaczkowej w kolorze różowego złota

Wysyłamy w 24h

79,00 zł

RO-90mm brytyjskiej marki Rocks-Off Ltd. to wyśmienity masażer osobisty typu bullet (z ang. nabój). Jest nie tylko większy od RO-80mm, ale również więcej potrafi. Bez względu na to, czy to wieczór tylko dla Ciebie, czy noc we dwoje, ten wibrator sprawi, że nie będziesz się nudzić. Wystarczy puścić wodze fantazji i zanurzyć się w falach przyjemności.

 

Rocks-Off RO-90mm to nabój rozkoszy. Już sam jego wygląd jest kuszący – metalizowana powierzchnia zwężonego u góry cylindra łaczy w sobie równocześnie elegancję i drapieżność. Większa średnica i długość oznacza, że można masować większy obszar delikatnych stref erogennych oraz docierać do miejsc uprzednio niedopieszczonych przez krótsze odpowiedniki. Ponieważ RO-90mm został wykonany z wysokiej jakości polimeru ABS, jest nie tylko trwały i gładki, ale też całkowicie bezpieczny dla organizmu, bez względu na obszary, które chcemy pobudzić.

 

Wygląd to nie wszystko, ale i w przypadku funkcjonalności ten wibrator marki Rocks-Off Ltd. zdecydowanie nie rozczarowuje. Nieważne, czy pragniemy mocnej i szybkiej stymulacji, czy powoli i sukcesywnie doprowadzać się do erupcji rozkoszy, mamy do dyspozycji 3 prędkości i aż 7 różnych programów wibracji.

 

A to wszystko na wyciągnięcie… paluszka, bo RO-90mm posiada tylko jeden przycisk sterujący, umieszczony u podstawy zabawki, więc kontrolowanie tego maleństwa jest szalenie intuicyjne. Poprzez wciskanie przycisku, zmieniamy kolejne tryby wibracji, a dłuższe przytrzymanie go całkowicie wyłącza gadżet. Dzięki temu można swobodnie posługiwać się tym masażerem nawet w całkowitej ciemności lub z zamkniętymi oczyma.

 

Po skończonej zabawie utrzymanie RO-90mm w czystości jest zupełnie bezproblemowe. Wystarczy go umyć pod bieżącą wodą lekkim mydłem antybakteryjnym i osuszyć ręcznikiem lub pozostawić do samoczynnego wyschnięcia. Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo i higienę, w szczególności przed kontaktem ze szczególnie wrażliwymi miejscami, należy stosować specjalne środki do czyszczenia gadżetów erotycznych.

 

Parametry techniczne:

długość: 90 mm

zasilanie: 1 x bateria AAA (załączona do opakowania)

3 poziomy prędkości i 7 programów wibracji

wodoszczelność

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Rocks-Off - RO-90 mm (10 speed) - rose gold

Rocks-Off - RO-90 mm (10 speed) - rose gold

mały wibrator typu bullet przeznaczony do stymulacji łechtaczkowej w kolorze różowego złota

Podobne produkty