* Rocks-Off RO-160 If You Love Me wibrator złoty z kolorowym nadrukiem

Rocks-Off RO-160 If You Love Me

Wysyłamy do 7 dni

Rocks-Off RO-160mm If You Love Me

 

Nie trudno zauroczyć się w RO-160mm If You Love Me brytyjskiej marki Rocks-Off Ltd. Ten piękny wibrator typu bullet (z ang. nabój) został tak zaprojektowany, żeby kusić wyglądem i, fala za falą, rozpalać zmysły. Fantastycznie spisze się jako elegancki prezent z „pieprzykiem”, w czasie relaksującego wieczoru tylko dla Ciebie lub podczas zmysłowej i namiętnej gry wstępnej.

 

Trzeba przyznać, że bardzo trudno oderwać wzrok od smukłego, złotego cylindra sugestywnie zwężającego się w kierunku szczytu. Twardy korpus został wykonany z wysokiej jakości polimeru ABS i pokryty metalizowana warstwą. Dzięki temu jest niebanalny wizualnie i intrygująco gładki w dotyku. Dodatkowo, seria RO-160mm If You Love Me została ozdobiona ekskluzywną grafiką znanego tatuażysty – Lala Hadry’ego – zaprojektowaną specjalnie dla Rocks-Off Ltd.

 

Wspaniały wygląd to nie jedyna zaleta tego gadżetu. Za pomocą intuicyjnego sterowania można w łatwy sposób włączyć taki tryb wibracji, jaki aktualnie odpowiada nastrojowi i potrzebom. Do dyspozycji jest 10 różnych ustawień – 3 natężenia stałych wibracji i 7 programów zmiennych drgań. W zależności od ułożenia RO-160mm, można się cieszyć szerokim zakresem fal wzdłuż jego boku lub niezwykle precyzyjną stymulacją wybranego obszaru jego czubkiem. Sprawia to, że If You Love Me spisuje się wyśmienicie zarówno jako masażer zewnętrzny, jak i wewnętrzny.

 

Po skończonej zabawie utrzymanie RO-90mm w czystości jest zupełnie bezproblemowe. Wystarczy go umyć pod bieżącą wodą lekkim mydłem antybakteryjnym i osuszyć ręcznikiem lub pozostawić do samoczynnego wyschnięcia. Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo i higienę, w szczególności przed kontaktem ze szczególnie wrażliwymi miejscami, należy stosować specjalne środki do czyszczenia gadżetów erotycznych.

 

Parametry techniczne:

kolor: złoty z kolorowym nadrukiem

Długość całkowita: 160mm

Długość penetracyjna 140mm

Średnica: 32mm

Obwód 100mm

Materiał: ABS pokryty warstwą metaliczną

Zasilanie: 2 x bateria AA (załączona do opakowania)

3 poziomy prędkości i 7 programów wibracji

wodoszczelny

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Rocks-Off RO-160 If You Love Me wibrator złoty z kolorowym nadrukiem

* Rocks-Off RO-160 If You Love Me wibrator złoty z kolorowym nadrukiem

Rocks-Off RO-160 If You Love Me

Podobne produkty