Hot Octopuss The Queen Bee stymulator łechtaczki

2706700

Stymulator łechtaczki od angielskiej firmy Hot Octopuss

Wysyłamy w 24h

313,80 zł

-40%

523,00 zł brutto

Hot Octopuss The Queen Bee to najnowszy gadżet brytyjskiego producenta zabawek erotycznych, marki Hot Octopuss. De facto to jedna z pięciu oferowanych przez firmę zabawek, ale przecież nie ilość się liczy, a jakość. Nie prawdaż?

Hot Octopuss z pewnością tą wysoką jakością się wyróżnia, ale ma w sobie coś jeszcze, co świadczy o jego oryginalności i wyjątkowości. Zabawki brytyjskiej marki dostarczają bardzo nietypowych doznań, których ze świecą szukać w innych gadżetach.

Co jest w nich takiego wyjątkowego? To PulsePlate Technology! Dzięki zastosowaniu tej technologii zabawki zamiast wibrować pulsują.


Jeśli więc pragniesz dostarczyć swojej łechtaczce zupełnie nowe i zupełnie wyjątkowe doznania koniecznie pomyśl o zakupie Hot Octopuss The Queen Bee! Ten stymulator łechtaczki musi się znaleźć w asortymencie każdej miłośniczki seks-gadżetów, ale z pewnością pozytywnie zaskoczy także nowicjuszki, które dopiero włączają do swojego seksualnego repertuaru gadżety dla dorosłych.

 

Masz możliwość wyboru czy chcesz delikatne pieszczoty, które oferuje strefa masująca, czy też wolisz poczuć mocne i intensywne doznania, które zapewnia PulsePlate.

Hot Octopuss The Queen Bee oferuje wybór 6 różnych trybów wibracji, a dodatkowo przy każdym możesz jeszcze sterować mocą urządzenia.

Każdy z trybów zmienia sposób pracy zarówno strefy masującej jak i PulsePlate. Ułatwia to podjęcie decyzji, który opcja jest dla Ciebie bardziej pociągająca, bo wystrarczy że obrócisz pulator i już zmieniasz sposób oddziaływania.

Ponadto gadżet jest w 100% wodoodporny oraz ładowany na ładowarkę magnetyczną, dołączoną oczywiście do opakowania. Dzięki temu możemy czerpać z niej przyjemność także w wannie czy pod prysznicem.

 

Odkryj nowe oblicze przyjemności z Hot Octopuss The Queen Bee i poczuj się jak królowa orgazmów! Pulsujących orgazmów!

 

DANE TECHNICZNE:

Materiał: ABS/TPE
Waga: 278 gram
Poziom głośności: poniżej 55db
Ładowanie: 4 godziny
Czas działania: do 1 godziny
Tryby pracy: 6 poziomów
Zasilanie: akumulator litowo-jonowy

Wymiary:

Długość całkowita: 229mm

PulsePalte: 6x4 cm
Strefa masująca: 11x7 cm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Hot Octopuss The Queen Bee stymulator łechtaczki

Hot Octopuss The Queen Bee stymulator łechtaczki

Stymulator łechtaczki od angielskiej firmy Hot Octopuss

Podobne produkty