Crave Solo wibrator różowy

1700202

Solo - wibrator zewnętrzny marki Crave.

Wysyłamy w 24h

728,00 zł

Crave Solo to wibrator przeznaczony do stymulacji zewnętrznej, wyprodukowany przez amerykańską markę Crave. Zabawka ta może posłużyć zarówno do intrygującej gry wstępnej, jak i stanowić główny punkt programu. Gadżet ten dzięki swojemu designowi stanowi synonim elegancji. Niepozorny wygląd sprawia, że osoby postronne nie domyślą się co kryje ta elegancka obudowa. A kryje wiele! Intuicyjny interfejs, na który składają się 4 tryby wibracji oraz 4 poziomy intensywności sprawia, że każda użytkowniczka znajdzie coś dla siebie. Ponadto gadżet ten jest całkowicie wodoodporny. Zabierz go ze sobą do łazienki i ciesz się nim podczas wieczornej kąpieli.


Crave Solo jest pokryty gładkim silikonem klasy medycznej. Jest to materiał nieporowaty, hipoalergiczny oraz całkowicie bezpieczny dla ciała. W celu zapewnienia odpowiedniego poślizgu zalecane jest użycie lubrykantów. Ze względu na silikonową powłokę zabawki jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą doprowadzić do trwałego i nieodwracalnego uszkodzenia produktu.


Po skończonej zabawie wyczyść Crave Solo za pomocą preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych. Jeśli jednak takich nie posiadasz, możesz także użyć letniej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Gadżet ten posiada wtyczkę USB, dzięki której możecie go z łatwością naładować poprzez podłączenie do komputera. W opakowaniu znajdziesz także eleganckie skórzane etui, które umożliwia dyskretny transport i przechowywanie.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

wymiary: 11,1 x 2,7 x 1,23 cm

 

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćdo łechtaczki
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Crave Solo wibrator różowy

Crave Solo wibrator różowy

Solo - wibrator zewnętrzny marki Crave.

Podobne produkty