Crave - Solo wibrator zewnętrzny (różowy)

1700202

Solo - wibrator zewnętrzny marki Crave.

1 Przedmiot

Wysyłamy w 24h

618,80 zł

-15%

728,00 zł brutto

Solo to klasyczny wibrator zewnętrzny marki Crave. To przepiękny gadżet przeznaczony do stymulacji zewnętrznych miejsc erogennych, a przede wszystkim łechtaczki.

 

Wibrator został wykonany z najwyższej jakości silikonu klasy medycznej, który jest materiałem w 100% bezpiecznym w kontakcie z ciałem. Solo jest w pełni wodoodporny, dlatego bez obaw możesz korzystać z jego możliwości w trakcie codziennej kąpieli lub prysznica.

 

UWAGA: Przed użyciem produktu należy pokryć jego powierzchnię odrobiną środka zmniejszającego tarcie. Ze względu na użycie silikonu w produkcji zabawki, jedynym odpowiednim rodzajem lubrykantu będzie taki na bazie wody.

 

Crave to marka ekskluzywnych, luksusowych gadżetów dla dorosłych, które służą nie tylko zwiększeniu komfortu i jakości życia w sypialniach, ale które także budzą podziw ze względu na swój unikalny, niezwykle elegancki design. Crave to nie zwykłe „zabawki dla dorosłych”, ale najprawdziwsze na świecie malutkie dzieła sztuki, które z łatwością wzniecą płomień namiętności w alkowie, jeśli ten zdążył już nieco przygasnąć, lub dodadzą nowych, nieznanych dotąd wrażeń w nawet najbardziej udanym życiu intymnym. Crave sprawi, że seks zawsze będzie pięknym i niezapomnianym przeżyciem. Dzięki Crave nigdy nie dowiecie się, czym jest nuda w sypialni…

 

Parametry techniczne:

kolor: różowy

wymiary: 11,1 x 2,7 x 1,23 cm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Crave - Solo wibrator zewnętrzny (różowy)

Crave - Solo wibrator zewnętrzny (różowy)

Solo - wibrator zewnętrzny marki Crave.

Podobne produkty