Crave - Duet Flex elastyczny podwójny wibrator (niebieski)

1700602

Duet Flex - elastyczny, podwójny wibrator marki Crave.

1 Przedmiot

Wysyłamy w 24h

416,50 zł

-15%

490,00 zł brutto

Duet Flex to wyjątkowy wibrator marki Crave. To przepiękny gadżet o podwójnym zakończeniu, przeznaczonym do kompleksowej stymulacji najbardziej wrażliwych zewnętrznych miejsc erogennych, a przede wszystkim do stymulacji łechtaczki. Zakończenia Duet Flex są elastyczne, dzięki czemu korzystanie z urządzenia niesie ze sobą jeszcze więcej przyjemności.

 

Duet Flex jest ładowany za pomocą wtyku USB, dzięki czemu bardzo szybko naładujesz go podłączając do komputera lub do ładowarki. Nie potrzebujesz zbędnych, kłopotliwych kabli, aby móc cieszyć się przyjemnością w trakcie podróży.

 

Wibrator został wykonany z najwyższej jakości silikonu klasy medycznej, który jest materiałem w 100% bezpiecznym w kontakcie z ciałem.

 

UWAGA: Przed użyciem produktu należy pokryć jego powierzchnię odrobiną środka zmniejszającego tarcie. Ze względu na użycie silikonu w produkcji zabawki, jedynym odpowiednim rodzajem lubrykantu będzie taki na bazie wody.

 

Crave to marka ekskluzywnych, luksusowych gadżetów dla dorosłych, które służą nie tylko zwiększeniu komfortu i jakości życia w sypialniach, ale które także budzą podziw ze względu na swój unikalny, niezwykle elegancki design. Crave to nie zwykłe „zabawki dla dorosłych”, ale najprawdziwsze na świecie malutkie dzieła sztuki, które z łatwością wzniecą płomień namiętności w alkowie, jeśli ten zdążył już nieco przygasnąć, lub dodadzą nowych, nieznanych dotąd wrażeń w nawet najbardziej udanym życiu intymnym. Crave sprawi, że seks zawsze będzie pięknym i niezapomnianym przeżyciem. Dzięki Crave nigdy nie dowiecie się, czym jest nuda w sypialni…

 

Parametry techniczne:

kolor: niebieski

wymiary: 11,6 x 2,7 x 1,23 cm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Crave - Duet Flex elastyczny podwójny wibrator (niebieski)

Crave - Duet Flex elastyczny podwójny wibrator (niebieski)

Duet Flex - elastyczny, podwójny wibrator marki Crave.

Podobne produkty