Crave - Wink Plus wibrator ze stali nierdzewnej (różane złoto)

1700701

Wink Plus - wibrator ze stali nierdzewnej marki Crave.

1 Przedmiot

Wysyłamy w 24h

362,95 zł

-15%

427,00 zł brutto

Wink Plus to wibrator marki Crave wykonany w całości z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Wibrator posiada pięć różnych programów wibracji, dzięki czemu bez trudu odnajdziesz wspólny język ze swoim urządzeniem. Do zestawu załączono także nakładkę wykonaną z silikonu klasy medycznej, będącego materiałem w 100% bezpiecznym w kontakcie z ciałem.

  

UWAGA: Przed użyciem produktu należy pokryć jego powierzchnię odrobiną środka zmniejszającego tarcie. Jeśli korzystasz z silikonowej końcówki to pamiętaj, że jedynym odpowiednim rodzajem lubrykantu będzie ten na bazie wody, gdyż inne mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia materiału.

 

Crave to marka ekskluzywnych, luksusowych gadżetów dla dorosłych, które służą nie tylko zwiększeniu komfortu i jakości życia w sypialniach, ale które także budzą podziw ze względu na swój unikalny, niezwykle elegancki design. Crave to nie zwykłe „zabawki dla dorosłych”, ale najprawdziwsze na świecie malutkie dzieła sztuki, które z łatwością wzniecą płomień namiętności w alkowie, jeśli ten zdążył już nieco przygasnąć, lub dodadzą nowych, nieznanych dotąd wrażeń w nawet najbardziej udanym życiu intymnym. Crave sprawi, że seks zawsze będzie pięknym i niezapomnianym przeżyciem. Dzięki Crave nigdy nie dowiecie się, czym jest nuda w sypialni…

 

Parametry techniczne:

kolor: różane złoto

zasilanie: akumulator litowo-jonowy (kabel USB do ładowania załączony w zestawie)

wymiary: 11 cm x 2 cm x 2 cm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Crave - Wink Plus wibrator ze stali nierdzewnej (różane złoto)

Crave - Wink Plus wibrator ze stali nierdzewnej (różane złoto)

Wink Plus - wibrator ze stali nierdzewnej marki Crave.

Podobne produkty