ElectraStim Sirius elektroda wewnętrzna

2502644

czarne dildo przeznaczone do stymulacji prostaty

Wysyłamy w 24h

299,00 zł

Sirius to dildo wyprodukowane przez markę ElectraStim, która słynie z wysokiej jakości gadżetów z funkcją elektrostymulacji. Gadżet ten został stworzony specjalnie z myślą o mężczyznach. Jego anatomicznie wyprofilowany kształt będzie pobudzał zarówno prostatę jak i męskie krocze. Podłącz gadżet do jednostki sterującej (do nabycia osobno), a przeszyje Cię słodki dreszcz pożądania. Jego cztery powierzchnie przewodzące będą Cię stymulować tam, gdzie najbardziej lubisz!

Masaż prostaty – przyjemne z pożytecznym

Wspomnieć trzeba, że masaż prostaty niesie ze sobą nie tylko przyjemność erotyczną, a ma także właściwości prozdrowotne. Jego niewątpliwą zaletą jest zapobieganie przerostowi gruczołu krokowego. Pomaga on także w przypadku problemów z erekcją, poprzez usprawnienie krążenia krwi. Stymulacja prostaty ma także pozytywny wpływ na ruchliwość plemników, która przekłada się na większą płodność.

Dildo ElectraStim Sirius jest wykonane z gładkiego silikonu klasy medycznej oraz dodatkowo utwardzony platyną. W celu wzmocnienia doznań oraz ułatwienia aplikacji zalecane jest użycie specjalnego żelu przewodzącego. Ze względu na silikonową powłokę, jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu może doprowadzić do trwałego i nieodwracalnego uszkodzenia produktu.

Po skończonej zabawie wyczyść gadżet za pomocą letniej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Następnie zdezynfekuj ElectraStim Sirius przy użyciu preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych.

Dane techniczne:

materiał: silikon utwardzony platyną

Długość do aplikacji: 10 cm

Średnica: 3,3 cm

Wodoodpornośćnie
Funkcjonalnośćelektrostymulacja

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

ElectraStim Sirius elektroda wewnętrzna

ElectraStim Sirius elektroda wewnętrzna

czarne dildo przeznaczone do stymulacji prostaty

Podobne produkty