ElectraStim Rocker Small korek analny mały

2503103

Korek analny do elektrostymulacji

Wysyłamy w 24h

285,00 zł

ElectraStim Rocker marki Cyrex Ltd to doskonałe połączenie świetnego korka analnego i urządzenia do elektrostymulacji. Bez względu na stopień doświadczenia, taki mariaż wysokiej jakości materiałów i wzorowej myśli technicznej w trzech, specjalnie wybranych rozmiarach, zadowoli nawet najbardziej wybrednych.

 

Sam kształt już sugeruje, że ta zabawka została dobrze przemyślana. Generalnie, wydłużone korki analne są bardziej komfortowe podczas wprowadzania do ciała. Dodatkowo, w tym przypadku, łagodne krzywizny spodniej części powodują, że utrzymanie i noszenie Rocker’a jest przyjemne, a usuwanie go – bezproblemowe. Całemu procesowi sprzyja fakt, że ten gadżet został wykonany z platynowego silikonu klasy medycznej, więc nie tylko jest jedwabiście gładki i przyjemny w dotyku, ale również całkowicie bezpieczny w użytkowaniu.

 

To urządzenie posiada dwie strefy przewodzące, umieszczone po obu stronach rdzenia. Te dwubiegunowe elektrody, zostały one wbudowane w taki sposób, aby całość tworzyła jednolitą powierzchnię, więc jedyne czego można się spodziewać to rytmiczna stymulacja miejsc erogennych i pulsowanie mięśni w rytmie wybranego programu na jednostce sterującej. Co wyróżnia ElectraStim Rocker od podobnych zabawek to również sposób podłączenia tej zabawki. Dzięki poziomemu położeniu gniazd, można swobodnie usiąść, bez ryzyka rozłączenia lub uszkodzenia kabli.

 

Dla większego komfortu zaleca się stosowanie odpowiedniego nawilżenia. Dla tej grupy produktów zaleca się korzystanie jedynie z lubrykantów na bazie wody, gdyż żele oparte o silikon, lub mieszanki wodno-silikonowe, mogą poważnie uszkodzić powierzchnię zabawki. W przypadku zauważenia braku pełnego styku obszarów przewodzących ze skórą, można zwiększyć strefę stymulacji poprzez zastosowanie specjalnego żelu przewodzącego.

 

Zachowanie czystości Rocker’a po korzystaniu jest zupełnie bezproblemowe. Wystarczy go umyć niewielką ilością mydła antybakteryjnego i wysuszyć miękkim ręcznikiem lub pozostawić do samoczynnego wyschnięcia. Dla dodatkowej higieny, od czasu do casu zaleca się stosowanie specjalnych środków do czyszczenia zabawek analnych.

 

Wymiary:

Długość części penetracyjnej: 105mm 

Obwód w najszerszym miejscu: 94mm 

Średnica w najszerszym miejscu: 30mm 

 

Elektroda potrzebuje dostępnej osobno jednostki sterującej.

Wodoodpornośćnie
Funkcjonalnośćelektrostymulacja

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

ElectraStim Rocker Small korek analny mały

ElectraStim Rocker Small korek analny mały

Korek analny do elektrostymulacji

Podobne produkty