ElectraStim Jack Socket XL masturbator do elektrostymulacji

2503401

Jack Socket to masturbator z funkcją elektrostymulacji prestiżowej marki ElectraStim.

Wysyłamy w 24h

435,00 zł

Jack Socket XL to kompaktowy masturbator marki ElectraStim. Wersja XL, rożni się od klasycznego Jack Socket wymiarami wewnętrznej średnicy. To produkt przeznaczony dla właścicieli większych członków. Wewnętrzny kołnierz został wykonany z termoplastycznego elastomeru, który w dotyku do złudzenia przypomina ludzką skórę. Dodatkowe wypustki wewnątrz intensyfikują stymulację. Cechą wyróżniającą ten masturbator, a tym samym czyniącą go absolutnie wyjątkowym, jest możliwość podłączenia do systemu E-stim, który pozwala na stymulację przy pomocy impulsów elektrycznych. Przygotuj się na absolutnie nieziemskie doznania jakie zapewnia zabawa z elektrycznością we wrażliwych miejscach na ciele!

Wnętrze masturbatora Jack Socket posiada 2mm wejścia kompatybilne z jednostką sterującą. Do zabawy niezbędny jest również żel przewodzący na bazie wody dla lepszych wrażeń i większego komfortu podczas masturbacji. Tubkę żelu przewodzącego oraz saszetkę lubrykantu znajdziesz w zestawie.

Jeżeli zechcesz, by odczucia były bardzo naturalne, możesz podgrzać wnętrze Jack Socket, umieszczając wewnętrzny kołnierz w ciepłej wodzie. Pamiętaj jednak, by upewnić się, że jest on całkowicie suchy, zanim włożysz go z powrotem do osłony i podłączysz elektrody.

Po każdym użyciu masturbatora, wyjmij jego kołnierz, żeby go wyczyścić. Możesz umyć go ciepłą wodą z dodatkiem antybakteryjnego mydła, lub żelu do higieny intymnej. Warto dodatkowo użyć preparatu do dezynfekcji akcesoriów erotycznych. W celu lepszej konserwacji kołnierza, można delikatnie obsypać go specjalnymi preparatami konserwującymi.

 

Parametry techniczne:

rozmiar: XL

długość wewnętrzna: 100 mm

minimalna średnica otworu: 37 mm

maksymalna średnica otworu: 48 mm

rozmiar złącza: 2 mm (dostępne przejściówki 4 mm)

materiał zewnętrzny: silikon medyczny klasy platynowej

materiał wewnętrzny: termoplastyczny elastomer

 

Wodoodpornośćnie
Funkcjonalnośćelektrostymulacja

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

ElectraStim Jack Socket XL masturbator do elektrostymulacji

ElectraStim Jack Socket XL masturbator do elektrostymulacji

Jack Socket to masturbator z funkcją elektrostymulacji prestiżowej marki ElectraStim.

Podobne produkty