Mystim Electric Eric wibrator czarno-biały

6303600

Mystim Electric Eric

Wysyłamy do 7 dni

539,00 zł

Electric Eric to wibrator waginalny wyprodukowany przez niemiecką markę Mystim. Gadżet ten został zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół, by zadowolić nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Intuicyjny interfejs, na który składa się 8 programów wibracji oraz 5 stopni intensywności zapewni Ci moc atrakcji. Jakby tego było mało, gadżet ten posiada dodatkową funkcję elektrostymulacji. Praktyka ta polega na czerpaniu przyjemności z rytmicznego pobudzania mięśni do skurczu i rozkurczu poprzez płynący prąd. Poza przeszywającymi doznaniami erotycznymi praktyka ta wzmacnia i poprawia krążenie. Electric Eric posiada 5 programów elektrostymulacji oraz 10 poziomów intensywności. Wraz z funkcją wibracji daje to mnogość kombinacji, która z pewnością nie pozwoli na nudę w łóżku.


Wibrator Mystim Electric Eric jest wykonany z najwyższej jakości silikonu platynowego. Jest to materiał niezwykle gładki, przyjemny w dotyku, hipoalergiczny i całkowicie bezpieczny dla ciała. W celu zapewnienia odpowiedniego poślizgu zalecane jest użycie lubrykantu. Pamiętajcie, że jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą doprowadzić do trwałego i nieodwracalnego uszkodzenia struktury produktu.


Po skończonej zabawie wyczyść Mystim Electric Eric za pomocą preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych. Jeśli jednak takich nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Wibrator ten jest ładowany za pomocą ładowarki magnetycznej dołączonej do zestawu. Takie ładowanie zapewnia całkowitą wodoodporność zabawki. Nie musisz się zatem martwić o ewentualne uszkodzenie produktu podczas czyszczenia. Niemniej jednak należy zachować szczególną ostrożność podczas kontaktu produktu z wodą. Zabawkę należy czyścić tylko w momencie, gdy jest wyłączona. Odradzamy także jej stosowanie, a szczególnie używanie funkcji elektrostymulacji pod prysznicem bądź w wannie, gdyż może ono negatywnie wpłynąć na stan zdrowia użytkownika. Do wibratora jest dołączona elegancka kosmetyczka, która pozwala na dyskretne przechowywanie i transport.Parametry techniczne:

  • 2 silniki
  • kolor: czarno/biały
  • długość: 27 cm
  • średnica: 3,5 – 3,8 cm
  • funkcje: 8 programów wibracji w 5 poziomach intensywności
  • zasilanie: akumulator litowo-jonowy (ładowarka stykowa/USB w środku)

 

elektrostymulacja

liczba biegunów: 2

natężenie: 0 - 90 mA

częstotliwość: 5 - 70 Hz

czas trwania impulsu: 90 - 140 µs

liczba programów: 5

poziomy intensywności: 10

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Mystim Electric Eric wibrator czarno-biały

Mystim Electric Eric wibrator czarno-biały

Mystim Electric Eric

Podobne produkty