ElectraStim Ovid elektroda wewnętrzna

2502633

elektroda przeznaczona do stymulacji waginalnej i analnej

Wysyłamy w 24h

299,00 zł

ElectraStim Ovid to dildo, które może posłużyć zarówno do stymulacji waginalnej jak i analnej. Jego zakrzywiona końcówka z pewnością pobudzi kobiecy punkt G oraz męską prostatę, nazywaną męskim punktem P. Daj się ponieść szaleństwu i pobudź swoje zmysły razem z ElectraStim Ovid. A prawdziwa zabawa może się dopiero zacząć! Podłącz gadżet do jednostki sterującej (do nabycia osobno), a przeszyje Cię słodki dreszcz przyjemności. Mięśnie zaczną rytmicznie pulsować, prowokowane przez impulsy elektryczne do skurczu i rozkurczu. Orgazm przybędzie szybciej niż myślisz! Poza przyjemnością praktyka elektrostymulacji ma także działanie prozdrowotne, gdyż poprawia krążenie. Należy jednak uważać, gdyż zabawy związane z prądem nie są zalecane osobom posiadającym problemy z sercem bądź rozrusznik serca.

Dildo ElectraStim Ovid jest wykonane z gładkiego silikonu klasy medycznej. W celu wzmocnienia doznań oraz ułatwienia aplikacji zalecane jest użycie specjalnego żelu przewodzącego. Ze względu na silikonową powłokę, jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu może doprowadzić do trwałego i nieodwracalnego uszkodzenia produktu.

Po skończonej zabawie wyczyść gadżet za pomocą letniej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Następnie zdezynfekuj ElectraStim Ovid przy użyciu preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych.

Dane techniczne:

Materiał: silikon medyczny utwardzony platyną

Długość: 12,5 cm

średnica: 3,75 cm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

ElectraStim Ovid elektroda wewnętrzna

ElectraStim Ovid elektroda wewnętrzna

elektroda przeznaczona do stymulacji waginalnej i analnej

Podobne produkty