ElectraStim Nona elektroda wewnętrzna

2502622

Wysyłamy w 24h

249,00 zł

ElectraStim Nona to dildo odpowiednie zarówno do stosowania waginalnego jak i analnego. Jego specjalnie zakrzywiona końcówka, w zależności od sposobu użycia, będzie stymulowała Twój punkt G bądź punkt P. Nadaje się ono zarówno jako element ekscytującej gry wstępnej jak i może stanowić główny punkt programu. Zakotwiczona podstawa stanowi gwarancję bezpiecznego stosowania, zapobiegając przed potencjalnym wchłonięciem. Jednak prawdziwa zabawa może się dopiero zacząć! Podłącz ElectraStim Nona do jednostki sterującej (do nabycia osobno) i daj się ponieść doznaniom! Niech płynący prąd przeszyje Twoje ciało, a Twoje mięśnie zaczną rytmicznie pulsować. Należy jednak pamiętać, że zabawy związane z elektrostymulacją nie są zalecane osobom posiadającym problemy z sercem bądź rozrusznik serca. Niemniej jednak sama elektrostymulacja ma działanie prozdrowotne, gdyż poprawia krążenie.

Dildo to jest pokryte gładkim silikonem klasy medycznej. Jest to materiał przyjemny w dotyku i całkowicie bezpieczny dla ciała. W celu zapewniania odpowiedniego poślizgu zalecane jest użycie specjalnych lubrykantów przewodzących. Dzięki nim aplikacja gadżetu nie tylko będzie przyjemniejsza, ale także doznania płynące z elektrostymulacji będą intensywniejsze. Ze względu na silikonową powłokę, jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą doprowadzić do trwałego i nieodwracalnego uszkodzenia struktury produktu.

Po skończonej zabawie wyczyść ElectraStim Nona za pomocą ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Następnie zdezynfekuj gadżet za pomocą preparatów przeznaczonych do czyszczenia zabawek erotycznych.

 

Dane techniczne:

Materiał: silikon medyczny

Długość: 8,75 cm

Średnica: 3,4 cm

Wodoodpornośćnie
Funkcjonalnośćelektrostymulacja

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

ElectraStim Nona elektroda wewnętrzna

ElectraStim Nona elektroda wewnętrzna

Podobne produkty