ElectraStim Aura elektroda wewnętrzna

2502611

korek przeznaczony do elektrostymulacji 

Wysyłamy w 24h

198,00 zł

ElectraStim Aura to silikonowy korek przeznaczony zarówno do stymulacji waginalnej, jak i analnej. Jego niewielki rozmiar oraz prosty kształt sprawia, że jest to produkt idealny dla osób, które dopiero wkroczyły na ścieżkę analnej przyjemności. Zakotwiczona podstawa jest gwarantem bezpieczeństwa, zapobiegając wchłonięciu korka. Jednak prawdziwa zabawa może się dopiero zacząć! Podłącz Electrastim Aura do jednostki sterującej (do nabycia osobno), a przeszyją Cię prawdziwe dreszcze! Dzięki temu wzbogacisz ten gadżet o dodatkową funkcję elektrostymulacji. Uważaj jednak, to cacko potrafi dać niezłego kopniaka! Dzięki tej opcji mięśnie ulegają rytmicznym skurczom i rozkurczom, dając w efekcie przyjemne uczucie pulsowania.

Korek ElectraStim Aura jest wykonany z gładkiego silikonu klasy medycznej. W celu zapewnienia odpowiedniego poślizgu podczas aplikacji oraz wzmocnienia doznań zalecane jest użycie specjalnego lubrykantu przewodzącego. Należy pamiętać, że ze względu na silikonową powłokę jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą doprowadzić do trwałego i nieodwracalnego uszkodzenia struktury produktu.

Po skończonej zabawie wyczyść Electrastim Aura za pomocą ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego, bądź płynu do higieny intymnej. Następnie zdezynfekuj produkt przy użyciu preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych.

Dane techniczne:

Materiał: silikon medyczny utwardzony platyną

Długość: 7,5 cm

Średnica: 2,7 cm

Wodoodpornośćnie
Funkcjonalnośćelektrostymulacja

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

ElectraStim Aura elektroda wewnętrzna

ElectraStim Aura elektroda wewnętrzna

korek przeznaczony do elektrostymulacji 

Podobne produkty