ElectraStim Wave dildo do elektrostymulacji

2500300

Dildo Wave do elektrostymulacji

Wysyłamy w 24h

545,00 zł

Pięknie wykonane z akrylu i aluminium dildo ElectraStim Wave cieszy oko swoim designem. Zapewnia ono intensywną stymulację dzięki swojej smukłej i prążkowanej budowie, a zimna metalowa powierzchnia zapewnia niebywałe doznania podczas masażu punktu G oraz prostaty.

ElectraStim Wave może być używany samodzielnie, jednak dopiero po podłączeniu do jednostki sterującej odkryjesz nowy ekscytujący sposób doświadczania przyjemności. Impulsy elektryczne będą prowokowały mięśnie do rytmicznego skurczu, dając Ci przyjemne uczucie mrowienia. Dzięki 13,5-centymetrowej długości i wąskiemu, 2,8-centymetrowemu obwodowi, zarówno początkujący, jak i doświadczeni fani elektrostymulacji znajdą dla siebie falę  łatwą i przyjemną do opanowania. Zmysłowe połączenie prążkowanej powierzchni i erotycznej elektrostymulacji stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych wibratorów.

Pamiętaj ,że aby móc doświadczyć pełnej mocy ElectraStim Wave należy podłączyć go do zasilacza SensaVox tej samej marki.

Do zabawy tym urządzeniem zalecane jest użycie specjalnych żeli przewodzących, które zintensyfikują doznania. Zapewnia to nie tylko mocniejsze i dłuższe doznania, ale także ułatwia aplikację. Czyszczenie gadżetu powinno odbywać się za pomocą dobrego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Następnie zalecane jest użycie specjalnego środka przeznaczonego do dezynfekcji gadżetów erotycznych

 

Wymiary:
Długość: 135mm
Średnica: 28mm

Wodoodpornośćnie
Funkcjonalnośćelektrostymulacja

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

ElectraStim Wave dildo do elektrostymulacji

ElectraStim Wave dildo do elektrostymulacji

Dildo Wave do elektrostymulacji

Podobne produkty