ElectraStim ElectraRing pierścień erekcyjny 34mm metalowy

2502102

Pierścień erekcyjny 34mm (metalowy do elektroseksu)

2 Przedmioty

Wysyłamy w 24h

64,75 zł

Jeśli jesteś miłośnikiem elektroseksu (zabaw erotycznych z użyciem prądu elektrycznego), to możliwe, że zainteresuje Cię ten metalowy pierścień erekcyjny marki ElectraStim. Jego średnica to 34mm (poniżej informujemy, jak odpowiednio dobrać rozmiar pierścienia). By móc z niego korzystać musisz jednak mieć jednostkę zasilającą, gdyż bez tego prąd w żaden sposób nie popłynie.

 
Dla początkujących polecamy ten najprostszy zestaw do elektrostymulacji, w którym oprócz jednostki zasilającej znajdziesz też kabel, który z jednej strony podłączasz do jednostki, a z drugiej do pierścienia. Dopiero wtedy prąd będzie mógł popłynąć.


Elektrostymulacja – czym jest i kogo może zainteresować?
Z pewnością jest to rodzaj doznań dla tych, którzy szukają mocniejszych, bardziej ekstremalnych wrażeń. Najpewniej zainteresują się tym tematem miłośnicy zabaw w klimacie BDSM.
Technika ta polega na drażnieniu stref erogennych za pomocą impulsów elektrycznych o niskim natężeniu. Spokojnie więc! Prąd, którego używamy w tego rodzaju zabawach nas nie zabije, tylko uwaga – elektrod nie można przykładać do głowy lub w okolice serca! Do tego rodzaju praktyk należy więc podchodzić z dużą rozwagą.
Takim prądem możemy stymulować dowolne części erogenne naszych ciał, ale najbezpieczniej by było gdybyśmy zrezygnowali ze stymulacji sutków, które są już za blisko okolic serca. 

 

Porada:
Aby odpowiednio dobrać rozmiar pierścienia należy:
1) Obwiązać tasiemką lub sznurkiem penisa i jądra u podstawy (w stanie bez erekcji), tak aby penis i jądra znajdowały się po jednej stronie pętli, a reszta po drugiej (w taki sposób docelowo będzie założony pierścień).
2) Zmierzyć milimetrami długość tasiemki, która wystarcza do opasania genitaliów.
3) Wartość tę podziel przez 3,14 (liczba Pi)
4) Otrzymany wynik to w przybliżeniu średnica pierścienia, którego potrzebujesz. 

 
Przykłady:
Obwód 130mm - Ring 40mm
Obwód 140mm - Ring 45mm
Obwód 150mm - Ring 47mm
Obwód 160mm - Ring 50mm
Obwód 170mm - Ring 55mm
Wodoodpornośćnie
Funkcjonalnośćelektrostymulacja

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

ElectraStim ElectraRing pierścień erekcyjny 34mm metalowy

ElectraStim ElectraRing pierścień erekcyjny 34mm metalowy

Pierścień erekcyjny 34mm (metalowy do elektroseksu)

Podobne produkty