ElectraStim Flick Duo EM-80-M zestaw do elektrostymulacji

2502502

Zestaw do elektrostymulacji "Flick Duo" EM-80-M

Wysyłamy w 24h

1 145,00 zł

Flick Duo marki ElectraStim to najwyższej klasy, dwukanałowa jednostka sterująca służąca do elektrostymulacji. Jest produktem brytyjskiej firmy Cyrex Ltd, wiodącego producenta tego typu zabawek. Szeroki wachlarz możliwości tego gadżetu z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybrednych, a osoby pragnące większej interakcji zachwyci opatentowany tryb Flick.

 

Jakość widać na pierwszy rzut oka. Eleganckie, metalowe pudełko z przyjemnie zaokrąglonymi krawędziami już sugeruje styl i nowoczesność. Ma to swoje odzwierciedlenie w funkcji – ta jednostka sterująca jest w pełni cyfrowa, a spektrum jej możliwości jest naprawdę imponujące. Choć niewielkich rozmiarów, Flick Duo oferuje aż 8 zaprogramowanych wzorów stymulacji i 25 stopni intensywności na dwóch izolowanych kanałach. Do każdego z nich można podłączyć jedną elektrodę dwubiegunową lub dwie elektrody jednobiegunowe. Dodatkowo do dyspozycji są 4 ustawienia do sterowania gestem, czyli unikalny dla zabawek marki ElectraStim tryb Flick. Oczywiście należy to przemnożyć przez mnogość elektrod i końcówek, które możemy podłączyć do tego urządzenia. Przy takiej różnorodności po prostu nie można się nudzić.

 

Flick Duo ElectraStim jest zdecydowanie godzien polecenia zarówno weteranom elektrostymulacji, którzy chcą wymienić swoją starą jednostkę na nowszy model, jak i osobom początkującym, które poszukują czegoś łatwego w obsłudze, a zarazem oferującego duże możliwości. Doskonale sprawdzi się podczas masturbacji, gry wstępnej oraz jako urozmaicenie podczas seksu penetracyjnego. Pomaga zintensyfikować wszelkie doznania erotyczne, w szczególności podczas korzystania z dodatkowych końcówek i elektrod dedykowanych.

 

Co więcej, jak w przypadku niemal wszystkich gadżetów nowej generacji, tak i tutaj możemy zapomnieć o jednorazowych bateriach. Flick Duo posiada wewnętrzny akumulator ładowany przez standardowy kabel USB, co ogranicza koszty używania i problemy z zasilaniem. W zależności od intensywności korzystania, ta zabawka może pracować nawet do 6 godzin pomiędzy ładowaniami. Natomiast o konieczności podłączenia jej do prądu poinformuje nas specjalna dioda, więc nas nie zaskoczy spadek napięcia.

 

Do wyboru są dwa pakiety Flick Duo. Pakiet podstawowy, EM80-E, zawiera jednostkę zasilającą, 2 przewody zasilające, 4 kwadratowe elektrody samoprzylepne oraz kabel zasilający USB. Pakiet rozszerzony, EM80-M, został dodatkowo wzbogacony o sondę analną/waginalną Noir Aura (wykonaną ze szlachetnego silikonu platynowego klasy medycznej), 2 pętle wykonane z gumy przewodzącej oraz tubkę żelu przewodzącego.

 
W skład zestawu wchodzi:

1 x cyfrowa jednostka zasilająca EM-80
4 x elektrody samoprzylepne 50mm
1 x para pętli przewodzących
1 x tubka zelu przewodzącego
1 x sonda analno-waginalna
1 x 2g saszetka lubrykantu
2 x kable do połączenia
1 x kabel USB
1 x instrukcja
1 x 3-letnia gwarancja
1 x kieszeń 
 
Wodoodpornośćnie
Funkcjonalnośćelektrostymulacja

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

ElectraStim Flick Duo EM-80-M zestaw do elektrostymulacji

ElectraStim Flick Duo EM-80-M zestaw do elektrostymulacji

Zestaw do elektrostymulacji "Flick Duo" EM-80-M

Podobne produkty