Mystim - Casanova (sonda waginalna/analna)

6300300

Mystim - Casanova (sonda waginalna/analna)

Wysyłamy w 24h

269,00 zł

Mystim Casanova - to sonda przeznaczona do elektrostymulacji waginalnej lub analnej. Wykonana jest z mieszanki stali chirurgicznej oraz plastiku co czyni z niej wyjątkowo lekką oraz komfortową zabawkę erotyczną podczas użycia.

Elektrostymulacja – praktyka seksualna polegająca na czerpaniu przyjemności z pobudzania mięśni do skurczu i rozkurczu poprzez płynący z przerwami prąd pomiędzy elektrodami. Poza doznaniami erotycznymi, praktyka ta posiada również właściwości medyczne (wzmacnia i poprawia krążenie).
 
Obszar przewodzenia jest ograniczony, dzięki czemu stymulacja elektryczna skupia impuls w jednym miejscu. Rozdzielenie biegunów ma miejsce kilka centymetrów od czuba, dzięki czemu odczucia są intensywne już po częściowej aplikacji. Między biegunami znajduje się obszar o powierzchni kilku centymetrów, gdzie prąd jest przewodzony nieustannie po uruchomieniu.

 

Casanova to świetny gadżet dla amatorów, nie posiadających jeszcze doświadczenia z wspaniałych doznań, jakie oferuje elektrostymulacja. Uczucie to może trwać godzinami i doprowadzać do niezwykle silnych, gwałtownych uniesień. Spięcie mięśni powoduje gwałtowną intensyfikację wrażeń, a stymulacja może być kontrolowana bez użycia rąk.

 

Parametry techniczne:

długość: 10 cm

szerokość: 2 cm

materiał: biały plastik z wypolerowaną, nierdzewną stalą

certyfikat: CE

gwarancja: 24 miesiące

 

Można łączyć z:

okrągła wtyczką Mystim

EAN: 42 60152 46330 6

Numer produktu: 46330

 

2mm wtyczka

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Mystim - Casanova (sonda waginalna/analna)

Mystim - Casanova (sonda waginalna/analna)

Mystim - Casanova (sonda waginalna/analna)

Podobne produkty