Mystim - Don Juan (sonda waginalna/analna)

6300400

Mystim - Don Juan (sonda waginalna/analna)

Wysyłamy w 24h

269,00 zł

Mystim Don Juan to sonda przeznaczona do stymulacji waginalnej oraz analnej. Wykonana z mieszanki stali chirurgicznej oraz plastiku. Wyjątkowo lekka oraz komfortowa w aplikacji i noszeniu – nieruchoma nawet podczas poruszania się. Sonda jest wysoce ergonomiczna, dzięki czemu bardzo łatwo dopasowuje się do kształtu ludzkiego ciała.

 

Obszar przewodzenia jest ograniczony, dzięki czemu stymulacja elektryczna skupia impuls w jednym miejscu. Rozdzielenie biegunów ma miejsce kilka centymetrów od czuba, dzięki czemu odczucia są intensywne już po częściowej aplikacji. Między biegunami znajduje się obszar o powierzchni kilku centymetrów, gdzie prąd jest przewodzony nieustannie po uruchomieniu.

 

Don Juan to świetny gadżet dla amatorów, nie posiadających jeszcze doświadczenia z wspaniałych doznań, jakie oferuje elektrostymulacja. Uczucie to może trwać godzinami i doprowadzać do niezwykle silnych, gwałtownych uniesień. Spięcie mięśni powoduje gwałtowną intensyfikację wrażeń, a stymulacja może być kontrolowana bez użycia rąk.

Elektrostymulacja – praktyka seksualna polegająca na czerpaniu przyjemności z pobudzania mięśni do skurczu i rozkurczu poprzez płynący z przerwami prąd pomiędzy elektrodami. Poza doznaniami erotycznymi, praktyka ta posiada również właściwości medyczne (wzmacnia i poprawia krążenie).

 

Informacje o produkcie:

długość: 14 cm

szerokość: 2,5 cm

materiał: biały plastik z wypolerowaną, nierdzewną stalą

certyfikat: CE

gwarancja: 24 miesiące

 

Można łączyć z:

okrągła wtyczka Mystim

 

 

2mm wtyczka

EAN: 42 60152 46341 2

Numer produktu: 46341

 

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Mystim - Don Juan (sonda waginalna/analna)

Mystim - Don Juan (sonda waginalna/analna)

Mystim - Don Juan (sonda waginalna/analna)

Podobne produkty