ElectraStim Jack Socket masturbator do elektrostymulacji

2503400

ElectraStim - Jack Socket

Wysyłamy w 24h

435,00 zł

Jack Socket to kompaktowy masturbator marki ElectraStim. Wewnętrzny kołnierz został wykonany z termoplastycznego elastomeru, który w dotyku do złudzenia przypomina ludzką skórę. Dodatkowe wypustki wewnątrz intensyfikują stymulację. Cechą wyróżniającą ten masturbator, a tym samym czyniącą go absolutnie wyjątkowym, jest możliwość podłączenia do systemu E-stim, który pozwala na stymulację przy pomocy impulsów elektrycznych. Przygotuj się na absolutnie nieziemskie doznania jakie zapewnia zabawa z elektrycznością we wrażliwych miejscach na ciele!

Wnętrze masturbatora Jack Socket posiada 2mm wejścia kompatybilne z jednostką sterującą. Do zabawy niezbędny jest również żel przewodzący na bazie wody dla lepszych wrażeń i większego komfortu podczas masturbacji. Tubkę żelu przewodzącego oraz saszetkę lubrykantu znajdziesz w zestawie.

Jeżeli zechcesz, by odczucia były bardzo naturalne, możesz podgrzać wnętrze Jack Socket, umieszczając wewnętrzny kołnierz w ciepłej wodzie. Pamiętaj jednak, by upewnić się, że jest on całkowicie suchy, zanim włożysz go z powrotem do osłony i podłączysz elektrody.

Po każdym użyciu masturbatora, wyjmij jego kołnierz, żeby go wyczyścić. Możesz umyć go ciepłą wodą z dodatkiem antybakteryjnego mydła, lub żelu do higieny intymnej. Warto dodatkowo użyć preparatu do dezynfekcji akcesoriów erotycznych. W celu lepszej konserwacji kołnierza, można delikatnie obsypać go specjalnym proszkiem konserwującym.

Parametry techniczne:

długość wewnętrzna: 100 mm

minimalna średnica otworu: 25 mm

maksymalna średnica otworu: 45 mm

rozmiar złącza: 2 mm (dostępne przejściówki 4 mm)

materiał zewnętrzny: silikon medyczny klasy platynowej

materiał wewnętrzny: termoplastyczny elastomer

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

ElectraStim Jack Socket masturbator do elektrostymulacji

ElectraStim Jack Socket masturbator do elektrostymulacji

ElectraStim - Jack Socket

Podobne produkty