King Cock Deluxe Vibrating Inflatable Hot Seat wibrująca sex piłka

5610511

Nadmuchiwany puf z wibratorem

Wysyłamy do 7 dni

461,00 zł

Wygodnie się rozsiądź z dmuchanym fotelem King Cock! Na środku nadmuchiwanej poduszki przymocowany jest gładki plastikowy wibrator, na który można umieścić realistyczną nakładkę King Cock, tak aby uzyskać jak najbardziej realistyczną przejażdżkę.
Można wybrać jedną z trzech nakładek 15, 18 lub 20 centymetrową. Wystarczy wsunąć ją na wibrujący trzonek, przekręcić pokrętło na pilocie i znajdź odpowiednią dla siebie prędkość zabawy. Potężne wibracje nakręcają i pozwalają cieszyć się każdym ruchem, podczas gdy realistyczny wibrator daje odczucia jak z prawdziwym penisem.

Umieść Hot Seat na płaskiej powierzchni, wybierz pożądane wibracje i trzymaj się mocno. Zaprojektowane dla dzikich przejażdżek i maksymalnego komfortu, specjalny uchwyt E-Z Grip Luv pozwala na odkrywanie coraz to nowych pozycji. Po zakończeniu zabawy wystarczy ścisnąć zawór i spuścić powietrzne, a Hot Seat będzie można łatwo schować.
Nakładki są specjalnie zaprojektowane, aby pasowały do super-mocnego wibratora umieszczonego na środku Hot Seat. Przy produkcji nakładek King Cock zadbano o jak najstaranniejsze odwzorowanie całej struktury żył, kształtu, proporcji, a nawet o idealne odtworzenie główki, a wszystko po to by zapewnić jak najbardziej realistyczne wrażenia, jakie można sobie tylko wyobrazić. Każdy King Cock wykonany jest z winylu - jest wolny od ftalanów, nie zawiera lateksu, jest bezpieczny dla ciała oraz hipoalergiczny. Ważny jest także fakt, iż dilda te produkowane są w fabryce w USA, dzięki czemu można cieszyć się z nich z pewnością bezpieczeństwa.

W skład zestawu wchodzą:

- dildo King Cock 6"

- dildo King Cock 7"

- dildo King Cock 8"

- pufa Hot Seat z wibratorem na pilota

- lubrykant Moist® Body Lotion 29ml

- spray do czyszczenia zabawek Refresh® Toy Cleaner 29ml

PARAMETRY TECHNICZNE:

pufa:

średnica: 445mm

wysokość: 23 cm

Waga: 1,32 kg

udźwig: do 136 kg

dildo 6"

długość: 152 mm

średnica: 41 mm

obwód: 127 mm

dildo 7"

długość: 178 mm

średnica: 43 mm

obwód: 135 mm

dildo 8"

długość: 203 mm

średnica: 46 mm

obwód: 142 mm

Zasilanie: 2x bateria AA ( nie załączone)

Materiał:

wibrator: ABS

nakładki: winyl

pufa: winyl

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

King Cock Deluxe Vibrating Inflatable Hot Seat wibrująca sex piłka

King Cock Deluxe Vibrating Inflatable Hot Seat wibrująca sex piłka

Nadmuchiwany puf z wibratorem

Podobne produkty