King Cock Vibrating Mini Sex Ball with 6" Dildo wibrująca sex piłka

5610521

Nadmuchiwana piłka z wibratorem 15 cm

Wysyłamy w 24h

202,00 zł

Nadmuchaj, usiądź i ciesz się dzikim treningiem! The King Cock Vibrating Mini Sex Ball to nie jest zwykła piłka do ćwiczeń – to nadmuchiwana poduszka stworzona o odkrywaniu nowych pokładów przyjemności. Wybierz prędkość na pokrętle tarczy pilota i ciesz się potężnymi wibracjami dostarczanymi przez realistyczne dildo King Cock umieszczone na piłce i uzyskaj jak najbardziej realistyczną jazdę.

Piłka Mini Sex Ball jest wykonana z łatwego do czyszczenia winylu i posiada dwa uchwyty, dzięki którym możesz się bawić głębiej i mocniej niż kiedykolwiek wcześniej. Zawór powietrzno-uszczelniający sprawia, że Mini Sex Ball daje się szybko napompować. Umieść piłkę na płaskiej powierzchni, wybierz pożądane wibracje i trzymaj się mocno! Co najważniejsze, nadmuchiwana Mini Sex Ball jest stworzona, aby unieść do 90 kg i nie zawieść Cię, gdy akcja się rozgrzeje. Poczuj dreszczyk emocji i odkryj najgłębsze fantazje!

Nakładki King Cock są specjalnie zaprojektowane, aby pasowały do super-mocnego wibratora umieszczonego na środku Hot Seat. Przy produkcji nakładek King Cock zadbano o jak najstaranniejsze odwzorowanie całej struktury żył, kształtu, proporcji, a nawet o idealne odtworzenie główki, a wszystko po to by zapewnić jak najbardziej realistyczne wrażenia, jakie można sobie tylko wyobrazić. Każdy King Cock wykonany jest z winylu - jest wolny od ftalanów, nie zawiera lateksu, jest bezpieczny dla ciała oraz hipoalergiczny. Ważny jest także fakt, iż dilda te produkowane są w fabryce w USA, dzięki czemu można cieszyć się z nich z pewnością bezpieczeństwa.

W skład zestawu wchodzą:

- dildo King Cock 6"

- piłka Mini Sex Ball z wibratorem na pilota

- lubrykant Moist® Body Lotion 29ml

- spray do czyszczenia zabawek Refresh® Toy Cleaner 29ml

PARAMETRY TECHNICZNE:

piłka:

średnica: 254 mm

waga: 476 g

udźwig: do 90 kg

dildo 6"

długość: 152 mm

średnica: 41 mm

obwód: 127 mm

Zasilanie: 2x bateria AA ( nie załączone)

Materiał:

wibrator: ABS

nakładki: winyl

pufa: winyl

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

King Cock Vibrating Mini Sex Ball with 6" Dildo wibrująca sex piłka

King Cock Vibrating Mini Sex Ball with 6" Dildo wibrująca sex piłka

Nadmuchiwana piłka z wibratorem 15 cm

Podobne produkty