Erika Lust XConfessions vol. 6 film erotyczny DVD

2800405

DVD Erika Lust - XConfessions vol. 6

Wysyłamy w 24h

109,00 zł

XConfessions to seria stworzona na podstawie anonimowych opowieści! Erika Lust co miesiąc wybiera dwa wyznania i realizuje je w formie krótkich filmów. Od tej pory każda, nawet najskrytsza fantazja, może zostać ukazana. Obejrzyj i celebruj współczesną seksualność i sceny rozgrywające się poza czterema ścianami. Wyjdź ze schematu!

Film erotyczny Erika Lust XConfessions vol. 6  jest niezwykle zróżnicowany. Złożone historie zostały artystycznie ujęte i przedstawione w podniecający i ekscytujący sposób. Na płycie znajdziecie doskonałą jakość scen, utrzymanych w niepowtarzalnym i nakręcającym zmysły, klimacie. Wielbiciele stylu szwedzkiej reżyserki na pewno nie będą zawiedzeni. W pudełku znajdziecie również seksowną pocztówkę z bohaterami filmu. Fani serii zainteresują się też książeczką, odsłaniającą kulisy powstawania historii. Erika Lust XConfessions vol 6 dvd ukazuje seks w sposób naturalny i podniecający.

Na płycie znajdują się następujące filmy:

Be a Hero

The Ultimate Kink

Try My Boyfriend

Wine is the Best Lubricant

My Moaning Neighbor

His Was First In My Ass

Titty Titty Bang Bang

Chicazo

Dominate Me

Magic Magnus

 Obsada: Paulita Pappel, Silvia Rubi, Mickey Mod, Jay Smooth, Lina Bembe, Natalia Ferrari, Miyuki Son, Tyler Nixon, Luna Corazón, Bishop Black, Anneke Necro, Tiffany Doll, Manu Falcon, Vex Ashley, Miriam & Jorge Prado.

Parametry techniczne:

długość: 99 min

język oryginalny: angielski

napisy: hiszpański, angielski, francuski, niemiecki

reżyseria: Erika Lust

rok: 2016

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Erika Lust XConfessions vol. 6 film erotyczny DVD

Erika Lust XConfessions vol. 6 film erotyczny DVD

DVD Erika Lust - XConfessions vol. 6

Podobne produkty