Fleshlight Stamina Training Unit Value Pack masturbator sztuczna pochwa zestaw

3001808

Wysyłamy w 24h

469,00 zł

Zostań prawdziwym długodystansowcem w sypialni dzięki Stamina Training Unit, specjalnemu zestawowi do treningu wytrzymałości seksualnej, stworzonego przez legendarną amerykańską markę Fleshlight.

  

Jeżeli mierzysz się z problemem przedwczesnego wytrysku i chciałbyś popracować nad swoją wytrzymałością w łóżku, aby móc dłużej uprawiać seks, a co za tym idzie dostarczać więcej przyjemności sobie i partnerce lub partnerowi, gorąco zachęcamy do zaopatrzenia się w swój własny masturbator Fleshlight Stamina Training Unit. Specjalnie zwężony tunel wewnątrz tuby stymuluje penisa w podobny sposób, jak pochwa, dzięki czemu mężczyzna korzystający z zestawu treningowego Fleshlight może przyzwyczaić swój umysł i ciało do wrażeń, które odczuwa się w trakcie prawdziwego stosunku seksualnego. Trening czyni mistrza!

 

Masturbator dostępny jest w eleganckiej, złotej obudowie.

 
Fleshlight to twórca najczęściej kupowanej zabawki erotycznej przeznaczonej dla mężczyzn, tzw. tuby masturbacyjnej lub po prostu masturbatora. Dyskretny, przypominający dużą latarkę kształt potrafi zwieść nawet najbardziej czujne oko i nawet pozostawiony na wierzchu sypialnianej półeczki Fleshlight nie będzie rozpoznany przez przypadkowe, niepożądane osoby.

 

W skład zestawu wchodzi:

  • Shower Mont Fleshlight
  • Nakładka dla modelu Flight na Shower Mount
  • Puder Fleshlight 118 ml.
  • Fleshwash 100 ml.
  • Lubrykant Fleshlube 100 ml.
Materiałcyberskóra
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćmasturbatory
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fleshlight Stamina Training Unit Value Pack masturbator sztuczna pochwa zestaw

Fleshlight Stamina Training Unit Value Pack masturbator sztuczna pochwa zestaw

Podobne produkty