* Fleshlight Sex in a Can Sukit Draft masturbator sztuczne usta

Wysyłamy do 7 dni

Fleshlight Sex in a Can Sukit Draft – silikonowy masturbator o zakończeniu oralnym w opakowaniu imitującym aluminiową puszkę.

 

Masturbatory Fleshlight to prawie synonim świetnej jakości i dobrej zabawy. Jest mnóstwo różnorakich odmian – od prostych tub masturbacyjnych po egzotyczne doznania sygnowane przez największe gwiazdki filmów dla dorosłych. Dla tych, którzy również cenią poręczność i cięty dowcip powstały produkty z serii Sex in a Can, czyli po polsku: „bzykanko w puszce.”

 

Z zewnątrz faktycznie wyglądają jak opakowania importowanych napojów mniej lub bardziej wyskokowych. I na pierwszy rzut niedoinformowanego oka, można się zupełnie niczego nie spodziewać. Ot, puszka. Podchodząc jednak bliżej, zaczynamy odkrywać doskonale wkomponowane humorystyczne napisy, takie jak „podawać na ciepło”, czy „od tyłu w stylu irlandzkim.” Magia Sex in a Can tkwi jednak wewnątrz.

 

Po odkręceniu wieczka, wita nas różowiutki organ, w zależności od wybranego „napoju”, skrywający wejście do specjalnie wyprofilowanego tunelu. Wnętrze puszki jest oczywiście wykonane z niesamowitego SuperSkin – specjalnie opracowanego materiału Fleshlight, który do złudzenia przypomina dotyk prawdziwego ciała. Wystarczy odrobina lubrykantu, aby zatopić się w przyjemności i dać się ponieść ekstazie.

 

Należy pamiętać o tym, aby podczas zabawy z Sex in a Can korzystać wyłącznie z żelu na bazie wody, gdyż lubrykanty oparte na silikonie oraz mieszanki wodno-silikonowe mogą poważnie uszkodzić powierzchnię ekskluzywnego materiału, z którego zrobiony jest masturbator. Trzeba tutaj zaznaczyć, że olejki do masażu lub balsamy do ciała również nie są wskazane jako substytut nawilżenia.

 

Aby wybrany Fleshlight mógł służyć długo i namiętnie, należy również o niego zadbać. Do czyszczenia wystarczy woda z niewielką ilością mydła antybakteryjnego. Wystarczy wyjąć rękaw masturbacyjny z obudowy, umyć i pozostawić do wyschnięcia. Dla bardziej higienicznego efektu można dodatkowo zastosować specjalny środek do dezynfekcji Fleshlight Wash, a aby odświeżyć cudowną teksturę Sex in a Can zaleca się od czasu do czasu użyć środek do konserwacji masturbatorów Fleshlight Renewing Powder.

Materiałcyberskóra
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćmasturbatory
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Fleshlight Sex in a Can Sukit Draft masturbator sztuczne usta

* Fleshlight Sex in a Can Sukit Draft masturbator sztuczne usta

Podobne produkty