* Fleshlight Flight Instructor masturbator

Wysyłamy do 7 dni

Wznieś się na wyżyny przyjemności razem z Fleshlight Flight, najnowszemu produktowi z oferty amerykańskiego lidera na rynku gadżetów erotycznych przeznaczonych specjalnie dla mężczyzn. Fleshlight Flight to zupełnie nowy kształt znanej wszystkim miłośnikom marki tuby masturbacyjnej. Specjalnie dla Twojej wygody Twój ulubiony masturbator w wersji „Flight” posiada zwężony, bardziej zgrabny i poręczny kształt, który umożliwia łatwe przetransportowanie zabawki erotycznej w plecaku lub walizce. Wybierasz się w daleką podróż? Nie zapomnij zabrać ze sobą Fleshlighta!

 

Fleshlight Flight jest dostępny w trzech wersjach: Pilot, Aviator oraz Instructor. Wszystkie posiadają neutralne otwory, nieprzedstawiające miejsc intymnych. Różnią się jednak kolorem oraz strukturą wewnętrznego tunelu. Pilot będzie dostarczał innego rodzaju wrażeń niż Instructor. Zobacz zdjęcia obu produktów, a będziesz mógł samemu ocenić, które wnętrze wydaje Ci się bardziej atrakcyjne.

 

Wnętrze masturbatorów Fleshlight wykonane zostało z materiału SuperSkin, nazywanego także cyberskórą. Jest to specjalny rodzaj silikonu klasy medycznej, który poza tym, że jest w 100% bezpieczny w kontakcie z ciałem, to jest także bardzo przyjemny w dotyku, imitując wrażenia, jakich dostarcza kontakt z prawdziwą, delikatną ludzką skórą.

Materiałcyberskóra
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćmasturbatory
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Fleshlight Flight Instructor masturbator

* Fleshlight Flight Instructor masturbator

Podobne produkty