* Fleshlight Blade masturbator sztuczna pochwa

Silikonowy masturbator Fleshjack Blade dla prawdziwych mężczyzn.

Wysyłamy do 7 dni

Fleshlight przedstawia najnowszy produkt w swojej ofercie – Blade, czyli ostrze które rozprawi się z Twoim pożądaniem. Masturbatory Fleshlight to najchętniej kupowany gadżet erotyczny na świecie, który jest przeznaczony specjalnie dla mężczyzn. Tzw. tuba masturbacyjna, lub po prostu masturbator, to gadżet który pokochali mężczyźni na całym świecie. Nic dziwnego, ponieważ umożliwia on przeżycie wrażeń, których nie można przeżyć w żaden inny sposób podczas erotycznych zabaw solo.

 

Blade to masturbator, którego kształt nie przypomina, tak jak większość produktów Fleshlight, latarki, lecz rękojeść miecza. To zabawny gadżet, który świetnie się sprawdzi np. jako zabawny prezent dla najbliższej osoby.

 

Wnętrze masturbatora Fleshlight Blade to najwyższej jakości materiał SuperSkin, czyli specjalna forma silikonu, która w dotyku przypomina prawdziwą ludzką skórę. Łatwo utrzymać go w czystości, wystarczy wyjąć silikonowy kołnierz i zanurzyć go w ciepłej wodzie z dodatkiem mydła antybakteryjnego, po czym dokładnie spłukać i wysuszyć. Jeśli chcesz, aby Twoje „ostrze” służyło jak najdłużej, po każdym umyciu i wysuszeniu obsyp rękaw niewielką ilością mąki kukurydzianej, która ma właściwości konserwujące.

 

Otwór masturbatora ma kształt pochwy.

 
Wymiary: 
długość tuby: ok 20,3 cm
średnica otworu: 1,2 - 1,9 cm

Materiałcyberskóra
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćmasturbatory
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Fleshlight Blade masturbator sztuczna pochwa

* Fleshlight Blade masturbator sztuczna pochwa

Silikonowy masturbator Fleshjack Blade dla prawdziwych mężczyzn.

Podobne produkty