Fleshjack Sword masturbator sztuczny odbyt

3003300

Silikonowy masturbator dla mężczyzn Fleshjack Sword.

Wysyłamy do 7 dni

278,00 zł

Dobądź miecza, którym rozetniesz seksualne napięcie… Fleshlight Sword to wyjątkowy przedmiot z oferty amerykańskiego pioniera na rynku gadżetów erotycznych dla mężczyzn. Tuba masturbacyjna, albo po prostu masturbator – być może nazwy te nie są zbyt atrakcyjnie brzmiące, ale to, co można za ich pomocą zrobić, jest po prostu fantastyczne. Przekonasz się o tym, gdy chwycisz za rękojeść masturbatora Sword, który na pierwszy rzut oka przypomina rękojeść solidnej samurajskiej katany.

 

Prawdziwy samuraj nigdy nie rozstaje się ze swoim mieczem. Pamiętaj jednak, że etos rycerski nakazuje traktowanie swojej broni z należytą dbałością i starannością. Regularnie pielęgnuj swój miecz, a będzie Ci służył przez lata. Najlepszym do tego celu będzie woda z dodatkiem wysokiej jakości mydła. Wystarczy, że wyjmiesz wewnętrzną część Fleshligh Sword z plastikowej pochwy i dokładnie umyjesz ją pod bieżącą wodą. Zanim go jednak włożysz z powrotem, koniecznie dokładnie ją wysusz. W celu zakonserwowania miecza, dokładnie obsyp wewnętrzny kołnierz używając niewielkiej ilości mąki kukurydzianej. Pamiętając o tych czynnościach, Twój miecz nigdy nie straci ostrości.

 

Wnętrze Fleshlight Sword wykonane zostało z materiału SuperSkin. To tworzywo, które jest specjalną formą silikonu. To bezpieczny dla ciała materiał, który jest także bardzo przyjemny w dotyku i dobrze imituje właściwości prawdziwego ciała. Bawiąc się z Fleshlight Sword będziesz miał wrażenie obcowania z prawdziwą kobietą lub prawdziwym mężczyzną.

 

Otwór masturbatora posiada kształt wejścia do odbytu.

 

Wymiary:
długość tuby: ok 20,3 cm
średnica otworu: 1,2-1,9cm

Materiałcyberskóra
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćmasturbatory
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fleshjack Sword masturbator sztuczny odbyt

Fleshjack Sword masturbator sztuczny odbyt

Silikonowy masturbator dla mężczyzn Fleshjack Sword.

Podobne produkty