Fleshlight Ice Butt Crystal masturbator sztuczny odbyt

3001601

Przeźroczysty silikonowy masturbator Fleshlight Ice Butt Crystal.

Wysyłamy w 24h

314,00 zł

Ostudź swoje pożądanie za pomocą najnowszego produktu z serii zabawek erotycznych dla mężczyzn amerykańskiej marki Fleshlight. Marka ta jest znana na całym świecie ze swojego rewolucyjnego produktu, tuby masturbacyjnej, bądź po prostu masturbatora. Pod tą może nieco niezgrabną nazwą kryje się najchętniej kupowany gadżet erotyczny przeznaczony specjalnie dla mężczyzn na świecie.

 

Masturbatory z serii Fleshlight Ice to bardzo wyjątkowy rodzaj zabawki dla mężczyzn, która ze względu na transparentność ścian pozwala użytkownikowi na własne oczy zobaczyć, jak wnętrze Fleshlighta przyjemnie stymuluje penisa. Taki widok może sprawić wiele przyjemności, jeszcze bardziej zwiększając radość z masturbacji przy użyciu tuby.

 

Fleshlight Ice jest dostępny w trzech wersjach, a każda z nich posiada inne weście do tunelu. Możesz wybierać pomiędzy pochwą, odbytem a ustami, w zależności od tego, czy masz ochotę na tradycyjny seks z „kobietą”, czy też seks analny lub oralny. Wszystko leży w zasięgu Twojej ręki!

 

Wnętrze Fleshlight Ice zostało wykonane z materiału SuperSkin, czyli specjalnej formy silikonu, który jest dużo delikatniejszy i bardziej subtelny w dotyku od regularnego silikonu. Łatwo go utrzmać w czystości, wystarczy wyjąc silikonowy rękaw z oprawy i dokładnie go umyć pod bieżącą wodą z dodatkiem mydła antybakteryjnego. Po osuszeniu możesz zakonserwować swój masturbator, obsypując go niewielką ilością mąki kukurydzianej. Dzięki temu Twój Fleshlight zachowa swoje właściwości na dłużej.

Materiałcyberskóra
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćmasturbatory
Zasilanienie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fleshlight Ice Butt Crystal masturbator sztuczny odbyt

Fleshlight Ice Butt Crystal masturbator sztuczny odbyt

Przeźroczysty silikonowy masturbator Fleshlight Ice Butt Crystal.

Podobne produkty